Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Genesis: Różal vs. Barnett – dostęp do gali. Gdzie oglądać? O której transmisja? Karta walk i informacje.

fot. Genesis / Marcin Różalski vs. Josh Barnett
Opublikowane 20 października 2020, 17:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Marcin Różalski vs. Josh Barnett
fot. Genesis / Marcin Różalski vs. Josh Barnett

„Polecą iskry, krew się poleje. Zobaczycie bitwę pomiędzy dwoma wojownikami” – takimi słowami weteran UFC, Josh Barnett zapowiada piątkową walkę na gołe pięści i łokcie. Rywalem Amerykanina będzie Marcin “Różal” Różalski. W piątkowy wieczór odbędzie się pierwsza edycja gali Genesis. Nowa federacja to pomysł Macieja Kawulskiego, jednego z założycieli KSW.

Oczy wszystkich fanów sportów walki w Polsce będą zwrócone w piątkowy wieczór na wyniki i przebieg gali Genesis. Zachęcamy do śledzenia tego wydarzenia, dostęp wykupisz tutaj. Marcin Różalski powraca po długich trzech latach. Przypomnijmy, że na ostatniej gali na PGE Narodowym w spektakularny sposób znokautował Fernando Rodrigueza w 16 sekundzie walki. Różal zdobył tym samym pas kategorii ciężkiej, który następnie zwakował. Jego powrót do zawodowych walk przedłużał się, jednak jak przyznaje sam zawodnik z Płocka – był w ciągłym treningu.

Zasady walk Genesis:

Wojownicy wejdą do klatki o wymiarach osiem na osiem metrów. Pojedynki będą odbywały się na gołe pięści oraz łokcie, a dodatkowo dozwolone są uderzenia w klinczu. Organizatorzy przewidzieli walki w formacie 3 rund, każda runda będzie trwała 3 minuty. Możemy spodziewać się krwawych i emocjonujących pojedynków, jednak czy któraś walka dotrwa do końca? O tym przekonamy się już w piątek. Jeśli dojdzie do nokdaunu, zawodnik będzie liczony do 10. Brak maksymalnej ilości nokdaunów. Będzie obowiązywał podział na limity wagowe wg ustaleń indywidualnych.

Gdzie oglądać Genesis: Różal vs. Barnett?

Transmisja Online Genesis wyłącznie w systemie PPV.

Dostęp wykupisz tutaj.

Koszt zakupu dostępu do gali: 40 zł

Genesis godziny transmisji, o której gala?

Start transmisji o godzinie 20:00. Pierwsza walka gali Genesis to starcie Damiana Szmigielskiego z Denisem Makowskim w kategorii do 72 kg. W drugiej walce zobaczymy znanego z występów w klatce KSW doświadczonego Vaso Bakocevica, który nie kalkuluje w swoich walkach. Łącznie na gali będziemy świadkami siedmiu emocjonujących starć. W walce wieczoru starcie Różala z Barnettem.

Karta walk Genesis: kto zawalczy?

Walka wieczoru:

120 kg: Marcin „Różal” Różalski vs. Josh Barnett

Pozostałe walki :

  • 65 kg: Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik
  • 57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
  • 73 kg: Gracjan Sadziński vs. Jan Siroky
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
  • 80 kg: Vaso Bakocevic vs. Dariusz Rutkiewicz
  • 72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Dostęp do Genesis wykupisz tutaj.

Informacje przed Genesis:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments