Środa, 24 Kwietnia, 2024

Jeśli Khabib wygra, zostanie królem rankingu bez podziału na kategorie wagowe – “Otrzyma status najlepszego zawodnika”

Fot. Khabib Nurmagomedov
Opublikowane 23 października 2020, 13:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Khabib Nurmagomedov

Już jutro zobaczymy galę UFC 254, a w walce wieczoru pojedynek Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje. Stawką pojedynku są mistrzowskie pasy w wadze lekkiej.

Dagestańczyk to jeden z najlepszych zawodników UFC. Obecnie jest niepokonany i ma za sobą 28 wygranych pojedynków. Po kolejnym zwycięstwie Khabib będzie próbował doprowadzić do walki z legendą MMA Georgesem St-Pierrem.

Prezydent UFC Dana White potwierdził, że jeśli fighter pokona Gaethje, zostanie najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe.

UFC 254: Nurmagomedov vs. Gaethje – karta walk, transmisja, gdzie i o której oglądać?

Khabib to nie tylko najlepszy zawodnik w swojej dywizji, to także najlepszy zawodnik w całym UFC. Jeżeli wygra z Justinem w sobotę, to zostanie królem rankingu bez podziału na kategorie wagowe. Otrzyma status najlepszego zawodnika – wyjasnił White.

Możemy porównywać Nurmagomedova do Jonesa, obaj są fenomenalni, ale ten gość nigdy nie przegrał walki. Jest największą gwiazdą tego sportu, umieszczane filmy promujące z Khabibem w roli głównej przełamują wszelkie rekordy. Media społecznościowe organizacji dzięki niemu rozszerzyły swój zasięg na całym świecie. Zresztą nawet w grze UFC jest najchętniej wybieranym zawodnikiem. Jego liczby z dnia na dzień rosną i nie zatrzymują się. Ten człowiek pobił wiele rekordów – dodał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO