Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“To już nie są kontuzje, tylko to są…” – Różal o swoim zdrowiu przed debiutem w Genesis [WIDEO]

Opublikowane 23 października 2020, 12:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Różalski, YouTube

Dzisiaj o 20 startuje pierwsza edycja gali Genesis. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Marcina Różalskiego z Joshem Barnettem.

Różal to wyjątkowo doświadczony zawodnik, który stoczył 31 walk w kick-boxingu, 11 w MMA oraz jeden pojedynek bokserski. Fighter, który od 2011 roku związany był z KSW, ostatni występ w formule MMA zaliczył ponad 3 lata temu.

W maju 2017 roku pokonał Fernando Rodriguesa i zdobył międzynarodowy pas mistrza wagi ciężkiej. Od tego czasu stoczył tylko jedną walkę. Po raz ostatni widzieliśmy go w kwietniu 2018 roku, kiedy to zadebiutował na gali DSF Kickboxing Challenge.

Wczoraj odbyło się oficjalne ważenie i Różal odpowiedział także na kilka pytań od dziennikarzy. Zawodnik został m.in. zapytany o swój stan zdrowia przed walką i o to, czy przez ten długi okres, kiedy miał przerwę od walk, wyleczył kontuzje i jest ich mniej.

Nie, więcej – odpowiedział – To jest normalne, że z każdym dniem będzie coś nowego powstawało. Cały czas treningi, cały czas eksploatacja organizmu. Także to nie są takie kontuzje, że mam siniak czy zbicie i to nagle zniknie, tylko to są już zniszczenia, zwyrodnienia stawów jakieś tam takie rzeczy. Ale nauczyłem się z tym żyć i staram się w to nie zagłębiać – wyjaśnił Różal.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP DO GALI GENESIS JUŻ TERAZ

Gdzie oglądać Genesis: Różal vs. Barnett?

Transmisja Online Genesis wyłącznie w systemie PPV.

Dostęp wykupisz tutaj.

Koszt zakupu dostępu do gali: 40 zł

Genesis godziny transmisji, o której gala?

Start transmisji o godzinie 20:00. Pierwsza walka gali Genesis to starcie Damiana Szmigielskiego z Denisem Makowskim w kategorii do 72 kg. W drugiej walce zobaczymy znanego z występów w klatce KSW doświadczonego Vaso Bakocevica, który nie kalkuluje w swoich walkach. Łącznie na gali będziemy świadkami siedmiu emocjonujących starć. W walce wieczoru starcie Różala z Barnettem.

Karta walk Genesis: kto zawalczy?

Walka wieczoru:

120 kg: Marcin „Różal” Różalski vs. Josh Barnett

Pozostałe walki :

  • 65 kg: Bartosz Batra vs. Michał „Matrix” Królik
  • 57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
  • 73 kg: Gracjan Sadziński vs. Jan Siroky
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
  • 80 kg: Vaso Bakocevic vs. Dariusz Rutkiewicz
  • 72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Dostęp do Genesis wykupisz tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments