Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Złodzieje okradli dom byłego mistrza świata WBC. Żona boksera była wcześniej w związku z synem “El Chapo”.

Opublikowane 27 października 2020, 16:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Julio Cesar Chavez Jr.
fot. Instagram Julio Cesar Chavez Jr.

Według portalu TMZ Sports, dom byłego mistrza WBC wagi średniej Julio Cesar Chavez Jr. w Los Angeles został obrabowany, a złodzieje ukradli około 750 000 dolarów w biżuterii i innych kosztownościach.

Chavez, 34-latek, poinformował, że ​​włamanie miało miejsce w zeszłym tygodniu, kiedy jego rodzina była poza miastem. TMZ wskazuje, że intruzi weszli do domu przez okno w łazience.

Policja podała w komunikacie, że włamywacze zabrali kilka przedmiotów, w tym mały sejf, który zawierał około 600 000 dolarów w biżuterii i drogocennych torebkach od znanych projektantów. Skradziono również 150 000 dolarów w innych kosztownościach.

Lokalne władze badają sprawę, ale jak dotąd nie dokonano żadnych aresztowań i nie ustalono sprawców. Policja bada wszystkie poszlaki. Co ciekawe żona Chaveza, Frida urodziła niedawno drugie dziecko. Frida była wcześniej żoną Edgara Guzmana Lopeza, który jest synem szefa kartelu Sinaloa – Joaquina Guzmana znanego wszystkim jako “El Chapo”!

Edgar zginął w 2008 roku w zamachu, kiedy został zaatakowany na parkingu supermarketu przez gang rywalizujących członków kartelu, prawdopodobnie CJNG (Jalisco Cartel New Generation).

Źródła TMZ podały, że są w pełni świadome więzi rodzinnych – ale nie jest jasne, czy relacja z El Chapo ma coś wspólnego z włamaniem.

Chavez Jr. nie był jedyną postacią boksu, której dom został obrabowany w tym tygodniu.

Portal BoxingScene.com wcześniej informował, że kilka dni temu włamano się do domu prezydenta WBC Mauricio Sulaimana. Ani Sulaiman, ani żaden członek rodziny nie był obecny, gdy incydent miał miejsce w ich rezydencji w Santa Fe w Meksyku. Skradziono sejf i inne przedmioty.

Źródło: Boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments