poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaBoksArtur Szpilka ma dwie opcje na kolejną walkę - Hitowy pojedynek albo...

Artur Szpilka ma dwie opcje na kolejną walkę – Hitowy pojedynek albo głośny rewanż

Fot. Artur Szpilka, mat. prasowe
Fot. Artur Szpilka, mat. prasowe

Artur Szpilka w ostatniej rozmowie z dziennikarzami zdradził, jakie są plany na najbliższe walki pięściarza.

31-latek ma na swoim koncie 24 zwycięstwa i tylko 4 porażki. W ostatniej walce po kontrowersyjnym werdykcie sędziów wygrał z Serhijem Radczenko. Zarówno wielu kibiców, jak i osób związanych ze środowiskiem bokserskim przyznało, że starcie zdecydowanie należało do ukraińskiego pięściarza, który powinien zostać zwycięzcą.

W rozmowie w „Ring TVP Sport” Szpilka powiedział – Jestem w kontakcie z Jackiem Szelągowskim. Mamy ustalić warunki walki z Łukaszem Różańskim. Ewentualny pojedynek z nim byłby bardzo fajny.

Myślę, że starcie naszych stylów byłoby bardzo fajne. Nie jest to oczywiście Dereck Chisora, ale można dostrzec dużo podobieństw – dodał zawodnik.

Artur Szpilka zapewnia, że jeśli nie uda się doprowadzić do walki z niepokonanym Różańskim, w grę wchodzi także głośny rewanż z ostatnim rywalem.

Jest też opcja, że jeśli nie wyjdzie, to dojdzie do rewanżu z Radczenką. To też bardzo dobra rzecz dla mnie, bo załatwiłbym od razu parę spraw – wyjaśnił pięściarz. 

Źródło: TVP Sport

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze