Hitowy transfer! Jeden z najlepszych zawodników w Europie podpisał kontrakt z KSW

0
Fot. Max "Mad Max" Coga, mat. prasowe
Fot. Max „Mad Max” Coga, mat. prasowe

Największa organizacja MMA w Europie sfinalizowała hitowy transfer. Kontrakt z Konfrontacją Sztuk Walki podpisał jeden z najlepszych w swojej kategorii zawodników w Europie.

Max Mad MaxCoga to jeden z czołowych fighterów dywizji piórkowej. Zawodnik w profesjonalnej karierze stoczył 29 pojedynków i zwyciężał 22 razy. Coga nokautował swoich rywali 8 razy, a aż 11 walk wygrał zmuszając przeciwników do poddania.

31-leni Niemiec walczył dla takich organizacji jak Professional Fighters League, German MMA Championship, Respect FC czy M-1 Challenge.

Ostatni raz fighter walczył w 2019 roku na gali GMC i zwyciężył w drugiej rundzie w starciu z Romanem Avdalem. Niemiec miał okazję walczyć z dwoma zawodnikami KSW. W drugiej zawodowej walce w 2011 roku pokonał Mariana Ziółkowskiego, a 2 lata później wygrał z Anunem Raciciem.

Niemiec jest dużym wzmocnieniem dla organizacji KSW. Mad Max będzie walczył w dywizji, gdzie obecnie króluje niepokonany Salahdine Parnasse. Być może niedługo zobaczymy interesujące starcie o mistrzowski pas.

Źródło: KSW

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie