Piątek, 29 Marca, 2024

Ibrahimović strzałem z przewrotki w 83.min meczu daje zwycięstwo! Skomentował to w swoim stylu.

screenshot YouTube / Zlatan Ibrahimović
Opublikowane 1 listopada 2020, 16:47
przez Kuba Olas
0
0

Niesamowitym strzałem popisał się w dzisiejszym meczu Udinese – AC Milan, Zlatan Ibrahimović. Szwed pokonał bramkarza gości w 83. minucie, dając tym samym zwycięstwo swojej ekipie. Po meczu skomentował gola na swój sposób.

Spotkanie Udinese Calcio – AC Milan rozpoczęło się bramką w osiemnastej minucie dla Milanu. Franck Kessie skierował piłkę do siatki po podaniu Zlatana Ibrahimovicia. Następnie przez pierwszą połowę nie wiele się działo. Kolejna bramka padła zaraz po rozpoczęciu drugiej połówki – zawodnik gospodarzy, Rodrigo De Paul, w 48. minucie trafił z rzutu karnego.

Spotkanie toczyło się przy wyniku 1:1, i dopiero w 83. minucie heroicznym strzałem popisał się Zlatan. Napastnik wykorzystał okazję po nieudanym wybiciu piłki przez obrońców Udinese, i stojąc tyłem do bramki, umieścił piłkę w siatce przewrotką.

Milan dzięki golu Szweda wygrał spotkanie, i jest obecnie liderem tabeli Serie A z 16 punktami, zaraz przed drugim w tabeli Juventusem Turyn.

Ibra po meczu skomentował swoją bramkę na twitterze w swoim stylu:

“Po co biec, kiedy możesz latać”

39 – letni Zlatan Ibrahimović jak na razie w tym sezonie jest najlepszym strzelcem w Serie A, trafiał do bramki w każdym ligowym meczu, oraz był zaangażowany w 10 goli we wszystkich rozgrywkach.