czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaUFCKowalkiewicz o przyszłości w UFC - "Jestem realistką. Moje ambicje są takie..."

Kowalkiewicz o przyszłości w UFC – „Jestem realistką. Moje ambicje są takie…”

Fot. Karolina Kowalkiewicz, mat. prasowe
Fot. Karolina Kowalkiewicz, mat. prasowe

Karolina Kowalkiewicz to zawodniczka, która w MMA walczy od 2012 roku. Fighterka zaczynała od EFS, następnie walczyła w KSW, aż trafiła do UFC.

Polka w największej organizacji MMA na świecie walczy od 2015 roku. Trzy pierwsze pojedynki wygrała po decyzji sędziów, a w kolejnym pojedynku zmierzyła się z Joanną Jędrzejczyk, a stawką był mistrzowski pas kategorii słomkowej, który trafił do JJ. W kolejnej walce Kowalkiewicz ponownie przegrała.

Jej ostatnie wygrane to dwie walki z 2017 i 2018 roku. Od pojedynku z Herrig, Polka zaliczyła serię 4 porażek. W rozmowie w programie „Oktagon Live” Karolina przyznała, że nie zamierza się poddawać i chce jeszcze wrócić do oktagonu.

Ja jestem realistką. Moje ambicje są takie, że bardzo bym chciała stoczyć, chociaż dwa pojedynki. Mam nadzieję, że może udałoby się stoczyć cztery, ale bardzo bym chciała stoczyć dwie walki i je wygrać. Dać dobrą walkę i przejść na sportową emeryturę nie z czterema przegranymi, ale np. z czterema wygranymi na koncie – powiedziała Kowalkiewicz.

YouTube video

Źródło: Oktagon Live

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze