Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kowalkiewicz o przyszłości w UFC – “Jestem realistką. Moje ambicje są takie…”

Opublikowane 1 listopada 2020, 00:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Karolina Kowalkiewicz, mat. prasowe
Fot. Karolina Kowalkiewicz, mat. prasowe

Karolina Kowalkiewicz to zawodniczka, która w MMA walczy od 2012 roku. Fighterka zaczynała od EFS, następnie walczyła w KSW, aż trafiła do UFC.

Polka w największej organizacji MMA na świecie walczy od 2015 roku. Trzy pierwsze pojedynki wygrała po decyzji sędziów, a w kolejnym pojedynku zmierzyła się z Joanną Jędrzejczyk, a stawką był mistrzowski pas kategorii słomkowej, który trafił do JJ. W kolejnej walce Kowalkiewicz ponownie przegrała.

Jej ostatnie wygrane to dwie walki z 2017 i 2018 roku. Od pojedynku z Herrig, Polka zaliczyła serię 4 porażek. W rozmowie w programie “Oktagon Live” Karolina przyznała, że nie zamierza się poddawać i chce jeszcze wrócić do oktagonu.

Ja jestem realistką. Moje ambicje są takie, że bardzo bym chciała stoczyć, chociaż dwa pojedynki. Mam nadzieję, że może udałoby się stoczyć cztery, ale bardzo bym chciała stoczyć dwie walki i je wygrać. Dać dobrą walkę i przejść na sportową emeryturę nie z czterema przegranymi, ale np. z czterema wygranymi na koncie – powiedziała Kowalkiewicz.

Źródło: Oktagon Live

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO