Niedziela, 19 Maja, 2024

‘Do takich ludzi mam trochę problemu’ – Daniel Omielańczuk o fanach FAME MMA [WIDEO]

Fot. Daniel Omielańczuk
Opublikowane 7 listopada 2020, 11:34
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Daniel Omielańczuk
Fot. Daniel Omielańczuk

Daniel Omielańczuk to jeden z najlepszych polskich zawodników w kategorii ciężkiej. Fighter ma w swoim rekordzie 24 zwycięstwa, 9 porażek i remis.

Zawodnik przez kilka lat walczył dla UFC. W amerykańskiej organizacji stoczył 9 pojedynków, wygrywając 4 z nich. Od 2019 roku Omielańczuk jest związany z ACA. Na gali numer 1089 pokonał Tomasa Pakutinskasa, a w kolejnym pojedynku zmierzy się z Tonym Johnson Jr. o mistrzowski pas w wadze ciężkiej.

Zawodnik na początku miesiąca rozmawiał z Tomaszem Sararą, a całe nagranie pojawiło się na YouTube. Omielańczuk został zapytany o FAME MMA. W odpowiedzi wspomniał nie tylko o zawodnikach, ale także ludziach, którzy to oglądają i wykupują PPV.

Nie mam nic przeciwko do organizacji. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy chcą tam zawalczyć, bo chcą zarobić tak? Ale ludzie ci, co to wykupują… Wolą oglądać to niż prawdziwy sport, no to już do takich ludzi mam trochę problemu – powiedział Omielańczuk.

To jest dziwne, jak ludzie wolą oglądać patusów i tak dalej. Mimo że oni coś tam próbują, ale to nie są jeszcze prawdziwi sportowcy. Popatrz, ile rocznie powstaje organizacji i ile utrzymuje się na rynku. Od razu padają. A tu widzisz, FAME MMA w pierwszym roku zarobiło ogromne pieniążki, co rok zarabiają ich bardzo dużo. I płacą bardzo dużo swoim zawodnikom. Wiemy, co niektórzy ile zarabiają, to żaden zawodnik poza kilkoma w Polsce nie zarobi takich nigdy pieniążków. O czymś to świadczy – dodał i na koniec powiedział – Boli to, bo ten świat idzie w nie tę stronę co potrzeba.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO