Piątek, 24 Maja, 2024

Tyson kolejny raz zmierzy się z Holyfieldem !? – ‘To jest coś, co możemy zrobić’

Fot. Holyfield – Tyson, mat. prasowe
Opublikowane 7 listopada 2020, 14:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Holyfield - Tyson, mat. prasowe
Fot. Holyfield – Tyson, mat. prasowe

Mike Tyson niedługo powróci na bokserski ring i stanie do pokazowej walki. Legendarny pięściarz nie wyklucza kolejnych starć i podejmowania ciekawych wyzwań.

Walka Tysona z Roy Jonesem Jr. odbędzie się 28 listopada. Zanim ogłoszono rywala “Bestii“, wielu pięściarzy zgłosiło gotowość i chęć walki z Tysonem.

Niedługo po tym, jak ogłosił on, że wraca z emerytury, podobna informacja pojawiła się od Evandera Holyfileda. Fani liczyli na to, że być może dojdzie do ich trzeciego pojedynku.

Zwodnicy pierwszy raz walczyli w listopadzie 1996 roku. Holyfield w 11 rundzie znokautował Tysona i odebrał jego pas WBA.

Rewanż miał miejsce 7 miesięcy później. Stawką ponownie był pas WBA. Tym razem starcie trwało tylko trzy rundy. Mike Tyson został zdyskwalifikowany po tym, jak ogryzł rywalowi kawałek ucha.

Bestia w rozmowie z gazetą Independent przyznał, że jeśli pojawiłaby się propozycja trzeciego pojedynku, nie widzi przeszkód, żeby taką walkę stoczyć. 

To jest coś, co możemy zrobić, jeśli ludzie będą tego chcieli. Zrobiłbym to z wielką przyjemnością” – powiedział Tyson.

Natomiast sam Holyfield kilka dni temu wrzucił na swojego Instagrama plakat z walki z Tysonem i zapytał “Kto chciałby zobaczyć Holyfield vs Tyson 3?” 

Źródło: Independent / Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments