‚Glover czy Adesanya?’ – Błachowicz pyta kibiców o kolejnego rywala [WIDEO]

1
Fot. Jan Błachowicz, mat. prasowe
Fot. Jan Błachowicz, mat. prasowe
Fot. Jan Błachowicz, mat. prasowe

Jan Błachowicz na wrześniowej gali UFC 253 pokonał w drugiej rundzie Dominicka Reyesa i zdobył mistrzowski pas w kategorii półciężkiej. 

Kilka dni temu Dana White ogłosił, że w pierwszej obronie pasa Polak zostanie zestawiony z mistrzem dywizji średniej, Israelem Adesanyą. Zawodnicy nie podpisali jeszcze kontraktu, nie mogą dogadać się także w sprawie terminu walki. 

Tymczasem na sobotniej gali w pojedynku wieczoru zmierzyli się Thiago Santos i Glover Teixeira. Starcie zwyciężył drugi z zawodników, który przekazał, że chce stanąć do walki o pas. Sam Błachowicz wspomniał na Twitterze, że walka była świetna, a Brazylijczyk powinien dostać tę szansę. 

Kolejne zapytanie pojawiło się tym razem na Facebooku. Mistrz UFC udostępnił nagranie, na którym pyta kibiców o to, kto powinien być jego kolejnym przeciwnikiem.

Cześć ludzie, co u was? Oglądaliście w nocy UFC? To była świetna walka, co myślicie o Gloverze? To było dobre, prawda? Co myślicie o moim kolejnym rywalu? Glover czy Adesanya? Co o tym myślicie? – zapytał Jan Błachowicz

Następnie mistrz UFC pozdrowił swoich kibiców, życząc im miłej niedzieli. Na koniec Cieszyński Książę dodał – Czekamy na kolejnego rywala

Źródło: Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj