sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaCiekawostkiMarcin Najman ekspertem w TVP. Tym razem mówi o wyborach w USA...

Marcin Najman ekspertem w TVP. Tym razem mówi o wyborach w USA – 'Mogę wam zaręczyć, że Trump na pewno nie odpuści’ [WIDEO]

Fot. Marcin Najman, Twitter
Fot. Marcin Najman, Twitter

Marcin Najman to zawodnik Fame MMA, który przygotowuje się do ostatniej walki w karierze z Don Kasjo. El Testosteron poza walką w klatce w ostatnim czasie coraz częściej zaczął wypowiadać się w programach TVP.

Najman wypowiadał się już m.in. na temat pandemii koronawirusa, czy strajku kobiet. Kilka dni temu został nawet nazwany „wojownikiem„, gdyż ruszył w obronie Jasnej Góry, która miała być rzekomo atakowana przez protestujących. Jednak w rzeczywistości zawodnik na miejscu nikogo nie zastał. 

Tym razem El Testosteron na kanale TVP Info wcielił się w rolę eksperta i wypowiedział się na temat wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. 

Prezydent Donald Trump od samego początku urzędowania był człowiekiem, który nie został zaakceptowany przez cały amerykański establishment – wyjaśniał i dodał – To co się dzieje obecnie w amerykańskich mediach, jest dla mnie nie do przyjęcia (…). Ilość nieprawidłowości, o których już wiemy, była bardzo, bardzo duża.

Najman wspomniał także, że lepszym wyborem jest Donald Trump, gdyż to właśnie on zajął się zniesieniem wiz – Zobaczcie, wielokrotnie Donald Trump jest określany jako nieobliczalny, a to on jako pierwszy od wieli, wielu lat nie wprowadził Ameryki na żadną nową ścieżkę wojenną – dodał. 

Najman przypomniał także o przyjaźni z Gołotą, który to rzekomo bardzo dobrze zna Trumpa – Kiedyś rozmawiałem z Andrzejem o tej ich znajomości i mogę wam zaręczyć, że Trump na pewno nie odpuści. To jeszcze nie jest rozstrzygnięte, kto został prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.