Czwartek, 18 Lipca, 2024

Marcin Najman ekspertem w TVP. Tym razem mówi o wyborach w USA – ‘Mogę wam zaręczyć, że Trump na pewno nie odpuści’ [WIDEO]

Opublikowane 9 listopada 2020, 11:36
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Marcin Najman, Twitter
Fot. Marcin Najman, Twitter

Marcin Najman to zawodnik Fame MMA, który przygotowuje się do ostatniej walki w karierze z Don Kasjo. El Testosteron poza walką w klatce w ostatnim czasie coraz częściej zaczął wypowiadać się w programach TVP.

Najman wypowiadał się już m.in. na temat pandemii koronawirusa, czy strajku kobiet. Kilka dni temu został nawet nazwany “wojownikiem“, gdyż ruszył w obronie Jasnej Góry, która miała być rzekomo atakowana przez protestujących. Jednak w rzeczywistości zawodnik na miejscu nikogo nie zastał. 

Tym razem El Testosteron na kanale TVP Info wcielił się w rolę eksperta i wypowiedział się na temat wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. 

Prezydent Donald Trump od samego początku urzędowania był człowiekiem, który nie został zaakceptowany przez cały amerykański establishment – wyjaśniał i dodał – To co się dzieje obecnie w amerykańskich mediach, jest dla mnie nie do przyjęcia (…). Ilość nieprawidłowości, o których już wiemy, była bardzo, bardzo duża.

Najman wspomniał także, że lepszym wyborem jest Donald Trump, gdyż to właśnie on zajął się zniesieniem wiz – Zobaczcie, wielokrotnie Donald Trump jest określany jako nieobliczalny, a to on jako pierwszy od wieli, wielu lat nie wprowadził Ameryki na żadną nową ścieżkę wojenną – dodał. 

Najman przypomniał także o przyjaźni z Gołotą, który to rzekomo bardzo dobrze zna Trumpa – Kiedyś rozmawiałem z Andrzejem o tej ich znajomości i mogę wam zaręczyć, że Trump na pewno nie odpuści. To jeszcze nie jest rozstrzygnięte, kto został prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments