Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Bayern oraz RB Lipsk byli zainteresowani Moderem. Mateusz Borek potwierdza doniesienia.

screenshot YouTube / Jakub Moder
Opublikowane 10 listopada 2020, 01:21
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
Bayern oraz RB Lipsk byli zainteresowani Moderem. Mateusz Borek potwierdza doniesienia.
screenshot YouTube / Jakub Moder

Transfer Jakuba Modera do Brighton jest rekordem transferowym ekstraklasy. Drużyna z Premier League zapłaciła za niego kwote 11 milionów euro. Jak się okazuje, Anglicy nie byli jedynymi zainteresowanymi usługami polskiego pomocnika.

Jakub Moder według Mateusza Borka mógł trafić do aktualnego zwycięzcy Ligi Mistrzów, Bayernu Monachium. Niemiecka drużyna złożyła wstępne zapytanie na temat piłkarza, i badała teren pod transfer reprezentanta Polski do Bawarii. Inną ekipą z Bundesligi, która chciała mieć Modera w swojej ekipie, był RB Lipsk. Klub z Lipsk złożył nawet ofertę za zawodnika Lecha, ale jak wiemy została później odrzucona na rzecz Brighton.

Zobacz też: Gdzie oglądać Polska – Ukraina? [transmisja tv, stream online]

Krzysztof Stanowski dementuje też plotki, jakoby Borussia Dortmund złożyła ofertę za Modera.

Jakub Moder robił furorę w polskiej lidze od jakiegoś czasu. Młody zawodnik środka pola jest wychwalany przez obserwatorów polskiej piłki, którzy byli zgodni, że to tylko kwestia czasu, kiedy po 21-latka zgłosi się silny europejski zespół. Włodarze Lecha zapowiadali, że nie puszczą Modera za mniej niż 10 milionów euro. Choć to była śmiała zapowiedź, to przedstawiciele klubu z Bułgarskiej dopieli swego.

Brighton zapłacił Lechowi aż 11 milionów euro! Moder pozostanie w Poznaniu na zasadzie wypożyczenia na rok. Anglicy mają opcję skrócenia wypożyczenia, i wzięcia pomocnika już pod koniec grudnia, ale to będzie kosztować ich dodatkowy milion euro.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments