Firma produkująca filmy dla dorosłych złożyła propozycję Mike’owi Tysonowi. Skorzysta z oferty?

2
fot. Mike Tyson / Ranch 1

Opowieści Mike’a Tysona o tym, że korzystał ze sztucznego penisa, mogą przynieść mu prawdziwe pieniądze. Firma CamSoda, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmów dla dorosłych złożyła ofertę byłemu niekwestionowanemu mistrzowi świata wagi ciężkiej.

O co chodzi z opowieścią o sztucznym penisie przeczytasz tutaj:

Mike Tyson koordynatorem ds. testów narkotykowych

Mike Tyson miałby zostać koordynatorem testów narkotykowych, za pokaźną sumkę 100 tysięcy dolarów. CamSoda już 21 listopada zorganizuje galę Fight Circus Vol. 2. Wydarzenie obejmuje różne formy walki, z których żadna z pewnością nie jest boksem. Wszystkie zapewne jednak zaintrygowałyby Tysona.

Daryn Parker, wiceprezes CamSoda w oficjalnym liście (którego kopię otrzymał portal Boxingscene.com) napisał do Tysona:

  • „Twoja historia o użyciu protezy penisa, aby oszukać testy narkotykowe przed walką dała mi pewien pomysł. Możesz tego nie wiedzieć, ale CamSoda, wiodąca firma zajmująca się wideo transmisjami dla dorosłych, jest mocno zaangażowana w organizację różnych walk. W 2018 roku wyprodukowaliśmy galę MMA, CamSoda Legends. W zeszłym roku zorganizowaliśmy Fight Circus. Gala odbyła się w sierpniu, jak niektórzy mówią – była to najbardziej zabawna bitwa MMA roku.
  • „21 listopada w Tajlandii odbędzie się Fight Circus Vol. 2. Chciałbym oficjalnie zaoferować ci 100 tysięcy dolarów, abyś został koordynatorem testów narkotykowych podczas tego wydarzenia. Biorąc pod uwage Twój status legendy w boksie i doświadczenia w omijaniu testów narkotykowych, uważamy,że masz dobre kwalifikacje do doradzania naszym ludziom, podczas testowania zawodników przed walką. Tak, aby upewnić się, że wszyscy przestrzegają zasad”
  • „Dla przypomnienia, jesteśmy zwolennikami zażywania narkotyków, rozdawaliśmy nawet bonga przegranym podczas pierwszego Fight Circus” – zauważa Parker.

  • „Wiem, że sam masz wielką walkę 28 listopada” – przyznaje Parker. „Chętnie wyślemy cały Wasz zespół, abyście mogli kontynuować obóz treningowy w Tajlandii. Wokół jest mnóstwo tygrysów, wiem, że je lubisz.
  • „Na poziomie osobistym jestem wielkim fanem i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę, jak ty i Roy Jones Jr. walczysz. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną… chciałbym skoordynować rozmowę telefoniczną w celu omówienia logistyki ”.

Nikt nie wie, czy Tyson rozważy ofertę firmy CamSoda, która jest całkowicie poważna. Już 28 listopada zawalczy w pokazowej walce z Royem Jonesem Jr., ich walka będzie trwała osiem rund, każda po dwie minuty.

Źródło: Boxingscene.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] propozycję od firmy produkującej firmy dla dorosłych. Czego dotyczyła oferta przeczytacie tutaj. Tysonowi zaoferowano 100 tysięcy dolarów. Kwota ta jednak nie zrobiła wrażenia na […]

trackback

[…] propozycję od firmy produkującej firmy dla dorosłych. Czego dotyczyła oferta przeczytacie tutaj. Tysonowi zaoferowano 100 tysięcy dolarów. Kwota ta jednak nie zrobiła wrażenia na […]