Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Najsilniejszy kulturysta świata siłuje się na rękę z ‘chłopakiem ze szkoły’. Zobacz kto wygrał ten pojedynek. [WIDEO]

Opublikowane 11 listopada 2020, 10:44
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy
Larry Wheels
fot. YouTube / screenshot

Pod koniec października odbyły się zawody siłowania się na rękę. Gwiazdą, która brała udział w zawodach był Larry Wheels, według wielu uznawany za wyjątkowego sportowca. Jak mówi – ‘jest najsilniejszym kulturystą na świecie’. Na swoich mediach społecznościowych Wheels ma ponad 2 miliony obserwujących.

Amerykanin nie tylko ustanowił liczne rekordy w trójboju siłowym w ciągu ostatnich kilku lat i tym samym udowodnił swoje umiejętności, ale czasami nawet próbował swoich sił w kulturystyce, gdzie również odnosił sukcesy. W 2019 roku wziął udział w kilku zawodach strongman.

Utalentowany i ogromny Larry Wheels kontra “Uczeń”

Nie można zaprzeczyć, że 25-latek ma prawdziwy talent i odpowiednie usposobienie w zakresie treningu siłowego. Larry Wheels ostatnio był zainteresowany inny sportem i skupił się na siłowaniu się na rękę. Podjął wyzwanie i zmierzył się z osobami, które zajmują się tylko trenowaniem stylu i siły, która przełoży się właśnie na ten sport. Jeden z przeciwników Larry’ego nosił przydomek „Uczeń”. Różnica pomiędzy dwoma zawodnikami była ogromna. Czy wielkie gabaryty Wheelsa pomogły mu w wygraniu zawodów?

Kim jest “Uczeń”, czyli Aleksandr Toproll?

Przez ostatnie kilka miesięcy Larry Wheels pracował nad doskonaleniem swoich umiejętności i technik siłowania się na rękę, aby ostatecznie konkurować z niektórymi nazwiskami w tym sporcie. Kilka dni temu, 25-letni trójboista rywalizował z mistrzem siłowania się na rękę „Uczniem”. Po miesiącach treningów była okazja do udowodnienia swoich umiejętności.

Aleksandr Toproll to nazwisko rosyjskiego armwrestlera, który jest szczególnie dobrze znany ze swoich wyzwań siłowania się na rękę przeciwko przechodniom ulicznym w Nowym Jorku.

W wieku siedmiu lat Aleksandr “Uczeń” Toproll złamał rękę z poważnym uszkodzeniem stawu łokciowego, po czym lekarze założyli, że nigdy nie będzie w stanie kontynuować kariery sportowca po operacji z powodu uszkodzenia nerwów i wadliwego zespolenia stawów. W wieku 13 lat porzucił lekkoatletykę z powodu kontuzji kolana, mimo marzeń, że pewnego dnia weźmie udział w igrzyskach olimpijskich. Po dwóch latach abstynencji od sportu 15-latek poszedł na siłownię i zetknął się z siłowaniem na rękę.

Larry Wheels zdecydował się zmierzyć ze wspomnianym Aleksandrem Toprollem. W filmie na YouTube Amerykanin wyjaśnia, że ​​musiał zmagać się z bezsennymi nocami, ponieważ był tak podekscytowany tym wydarzeniem. Po krótkim wyjaśnieniu zasad, obaj przystąpili do zawodów.

Jak myślicie, kto wygrał w rywalizacji na lewą rękę? Obejrzyjcie sami

Źródło: gannikus.de

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments