Niedziela, 19 Maja, 2024

Asymetria – online. Gdzie obejrzeć cały film w internecie?

Opublikowane 13 listopada 2020, 15:38
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze
Asymetria
fot. Asymetria

Na tą premierę czekają wszyscy fani kryminalnych klimatów. Konrad Niewolski, utalentowany reżyser, który w 2003 roku nakręcił słynną “Symetrię” jakiś czas temu zakończył kręcenie nowego filmu zatytułowanego jako “Asymetria”. Hitowa premiera zapowiedziana jest na piątek 13 listopada. Problem w tym, że produkcja nie trafi do kina. Gdzie zatem oglądać “Asymetrię”?

Reżyser Konrad Niewolski już jakiś czas temu w mediach społecznościowych zapowiedział jak zamierza rozegrać co raz to większe obostrzenia związane z pogarszającą się sytuacją na całym świecie w związku z pandemią i zamknięciem kolejnych miejsc publicznych. Niewolski stwierdził, że nie wpuści filmu do kin – “Tylko świnie siedzą w masce w kinie”, mówił w komunikacie dodając, że jest to poniżające dla widzów. “Asymetria” będzie to opowieść o człowieku, który zostaje wplątany w kryminalną aferę. Musi popełnić przestępstwo, żeby bronić swoich bliskich.

Gdzie wykupić dostęp do Asymetrii?

Wypuszczona została specjalna platforma, na której odbędzie się trzydniowa premiera. Specjalnie dla wszystkich, którzy będą chcieli wykupić dostęp do “Asymetrii“, przygotowano bonus w postaci darmowego dostępu do “Symetrii”. Cena za dostęp do najnowszego filmu Konrada Niewolskiego wynosi 39 zł.

Wykup dostęp tutaj. Otwórz konto i oglądaj Symetrię + Asymetrię.

Kto zagra w filmie Asymetria? Głównego bohatera zagra Mikołaj Roznerski, oprócz tego zobaczymy takich aktorów jak Piotr Fronczewski, Jan Frycz, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska. Co ciekawe w projekt zaangażowanych jest wielu raperów w tym kontrowersyjny Popek Monster. Ciekawą postacią, która przewija się w Asymetrii, będzie również “Misiek z Nadarzyna”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments