Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Czy Asymetria to kontynuacja kultowej Symetrii? Znamy odpowiedź

Opublikowane 13 listopada 2020, 17:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Symetria / Konrad Niewolski

Piątek 13 listopada to data premiery nowego filmu kryminalnego stworzonego przez Konrada Niewolskiego. Czy Asymetria to kontynuacja kultowej Symetrii?

Czy film jest kontynuacją Symetrii?

W 2003 powstało najgłośniejsze dzieło Niewolskiego. Odpowiedzialny zarówno za scenariusz, jak i reżyserię stworzył film o młodym chłopaku, Łukaszu (Arkadiusz Detmer), który niesłusznie posądzony o napad na starszą kobietę, trafia do aresztu śledczego. 

Adwokat wynajęty przez matkę (Elżbieta Kijowska) bezskutecznie próbuje go stamtąd wydostać. Pod wpływem dramatycznych wydarzeń w celi przejściowej Łukasz za wszelką cenę chce znaleźć się wśród grypsującej części więźniów. 

Po 17 latach Niewolski postanowił stworzyć kolejną głośną produkcję. Jej tytuł “Asymetria” może mylnie wskazywać, że jest ona kontynuacją pierwszego hitowego dzieła.

W rzeczywistości jest to odrębny film o losach mężczyzny, którego wplątano w kryminalną aferę. Żeby stanąć w obronie bliskich, musi zejść na przestępczą ścieżkę.

“Asymetrię” obejrzysz tutaj. Dostęp kosztuje 39 zł. W bonusie otrzymujesz darmowy dostęp do “Symetrii”.

O poprzednich filmach Niewolskiego mówi się jednym głosem – zaskakują i to bardzo pozytywnie! Na portalu filmweb.pl, czyli serwisie poświęconym filmom i ludziom kina możemy przeczytać:

„Polskie kino zaskakuje. Już myślałem, że będziemy skazani albo na kiczowate podróbki amerykańskich przebojów, albo trudne, zadufane w sobie pseudointelektualne gnioty. A tu taka niespodzianka – dobry, wciągający film, po którym nastąpiła seria innych, jeszcze bardziej udanych obrazów.” – skomentował jeden z użytkowników.

Kto zagra w filmie Asymetria? 

Głównego bohatera zagra Mikołaj Roznerski, oprócz tego zobaczymy takich aktorów jak Piotr Fronczewski, Jan Frycz, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska

Co ciekawe w projekt zaangażowanych jest wielu raperów w tym kontrowersyjny Popek Monster. Na ekranie zobaczymy także osoby znane z przestępczego półświatka, w tym m.in. “Misiek z Nadarzyna“, czy legenda Dolnego Śląska Jacek B. znany jako “Lelek.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ “SYMETRIĘ” + “ASYMETRIĘ”

Gdzie oglądać film ‘Asymetria’? 

Konrad Niewolski zapowiedział, że nie zamierza wypuszczać filmu na duże ekrany. Jego najnowsze dzieło będzie dostępne jedynie po wykupieniu dostępu online. Cena za Asymetrię to 39 zł, jednak to nie wszystko. W bonusie wszyscy widzowie dostaną w gratisie dostęp do kultowej Symetrii. Zarejestruj się i oglądaj tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments