Piątek, 24 Maja, 2024

Krzysztof Głowacki zagrał w filmie ‘Asymetria’. Obejrzysz tylko w internecie! [FOTO]

Opublikowane 13 listopada 2020, 15:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Asymetria Krzysztof Głowacki
fot. Asymetria Krzysztof Głowacki

Reżyser Konrad Niewolski, który słynie z kultowego filmu “Symetria” z 2003 roku, po siedemnastu latach postanowił nakręcić kolejną, mocną produkcję. Jak zapowiedział Niewolski, który szczegóły fabuły trzymał długo w tajemnicy, będzie to opowieść o człowieku, który zostaje wplątany w kryminalną aferę. Żeby bronić i ochronić swoich bliskich, musi popełnić przestępstwo.

Film Niewolskiego nie trafi do kin. Zadacie sobie pytanie, jak to? Odpowiedź jest bardzo prosta. Reżyser ze względu na pandemię, która panuje na świecie i co raz to większe obostrzenia, postanowił utworzyć specjalną platformę VOD. Premiera “Asymetrii” odbędzie się online w dniach 13-14-15 listopada.

DOSTĘP WYKUPISZ TUTAJ. WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWAĆ I OTWORZYĆ KONTO.

Bonus dla fanów, którzy wykupią dostęp

Jak zaznacza reżyser – “tylko świnie siedzą w masce w kinie”. Dla wygody i tego, aby premiera odbyła się w zapowiedzianym terminie postanowiono pójść po nowe rozwiązania, dlatego produkcję obejrzymy tylko i wyłącznie w formie PPV. Dla widzów, którzy planują wykupić dostęp do filmu “Asymetria” przewidziano bonus. Po rejestracji otrzymacie dostęp do kultowej “Symetrii”, aby przypomnieć sobie hitowy film o tematyce więziennej.

Gdzie obejrzeć “Asymetrię”? Wykup dostęp do filmu tutaj w cenie 39 zł.

Sportowcy w “Asymetrii”

Konrad Niewolski kilka miesięcy temu poinformował, że w filmie zobaczymy między innymi byłego dwukrotnego mistrza świata organizacji WBO, Krzysztofa Głowackiego! W mediach społecznościowych aktorzy, którzy brali udział w produkcji zaczęli masowo dodawać zdjęcia z Głowackim. Sam zainteresowany widziany jest na fotografiach z karabinem, ubrany w gangsterką skórę – fani komentują, że zapowiada się ciekawy, pełen akcji kryminalny film!

fot. Marcin Wrzosek i Krzysztof Głowacki na planie Asymetrii

Asymetria – online. Gdzie obejrzeć cały film w internecie?

W filmie nie zabraknie epizodu sportowego, na zdjęciach udostępnionych przez Niewolskiego widzimy na planie Krzyśka, który w klubie KnockOut Bielany & Gym jest razem z Marcinem Wrzoskiem, czy trenerem Robertem Złotkowskim.

Dostęp do filmu wykupisz tutaj, wystarczy się zarejestrować.

Cena za dostęp do najnowszego filmu Konrada Niewolskiego wynosi 39 zł.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments