Popek Monster zagrał w filmie. Tego nie zobaczysz w kinie! 'Asymetria’ dostępna tylko online.

Opublikowane 13 listopada 2020, 16:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Asymetria

Już 13 listopada, w piątek odbędzie się premiera nowego filmu „Asymetria”. Produkcja Konrada Niewolskiego, który jest reżyserem kultowej i znanej w całej Polsce „Symetrii” nie trafi jednak do kin. Wszystko przez pandemię. To dla producentów nie stanowiło jednak problemu, utworzona została specjalna platforma, na której będzie można wykupić dostęp i premierowo oglądać „Asymetrię” online.

Jak już informowaliśmy w film zaangażowanych jest wiele osób, począwszy od sportowców, aż po raperów i nie tylko. W kilku scenach zobaczymy między innymi byłego dwukrotnego mistrza świata WBO, Krzysztofa Głowackiego. Oprócz tego pojawią się zawodnicy KSW – Marcin Wrzosek, Damian Janikowski, czy Damian Grabowski.

Zarejestruj się i wykup dostęp do Asymetrii. Oglądaj online.

Popek zagrał w filmie Asymetria

Dużo mówiło się o tym, że w produkcji zobaczymy Popka Monstera, rapera, a aktualnie również zawodnika organizacji FAME MMA. Popek ostatnimi czasy wziął się mocno za siebie, a o efektach jego metamorfozy pisaliśmy tutaj. Oprócz Popka, który w filmie zagrał drugoplanową rolę, znanymi raperami, których zobaczymy w produkcji są m.in. Fu, Książę Kapota, Fazi, TPS razem ze swoją ekipą ZdR. Specjalnie na potrzeby filmu nagrano kilka kawałków muzycznych. W soundtracku pojawią się m.in. Kabe, Kacper HTA, Gibbs, Sarius, TPS, Murzyn, Wieszak i wielu innych. Pojawiło się też kilka utworów promujących „Asymetrię”, takich jak „LeLeLe” w wykonaniu Aviego i Księcia Kapoty.

Bonus dla osób, które wykupią dostęp do „Asymetrii”

Dostęp do filmu kosztuje 39 zł, premiera odbędzie się online w dniach 13-14-15 listopad. Dla wszystkich osób producent przygotował mały bonus! Użytkownicy, którzy się zarejestrują otrzymają darmowy dostęp do filmu „Symetria”. Rejestracja tutaj. Następnie po wykupieniu dostępu będzie można obejrzeć najnowszą część – „Asymetrię”.

O poprzednich filmach Niewolskiego mówi się jednym głosem – zaskakują i to bardzo pozytywnie! Na portalu filmweb.pl, czyli serwisie poświęconym filmom i ludziom kina możemy przeczytać:

„Polskie kino zaskakuje. Już myślałem, że będziemy skazani albo na kiczowate podróbki amerykańskich przebojów, albo trudne, zadufane w sobie pseudointelektualne gnioty. A tu taka niespodzianka – dobry, wciągający film, po którym nastąpiła seria innych, jeszcze bardziej udanych obrazów.” – skomentował jeden z użytkowników.

Niewielu jest polskich niezależnych twórców, którzy potrafią w mistrzowski sposób rozegrać z widzem grę pod hasłem: film kryminalny. Konradowi Niewolskiemu udało się zdeklasować wszystkich tych, którzy dotąd próbowali. – dodał kolejny oceniając film Niewolskiego z 2006 roku.

Asymetria – online. Gdzie obejrzeć cały film w internecie?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO