Krystian „Tyson” K. trafił do więzienia! Co z finałem GROMDY?

Opublikowane 14 listopada 2020, 17:41
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
fot. GROMDA 3

Utalentowany Krystian K., który zasłynął z fenomenalnych walk na gołe pięści w federacji GROMDA trafił do więzienia! Finał GROMDY miał odbyć się pod koniec roku, stawką turnieju jest 100 tysięcy złotych, o które „Tyson” miał bić się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Co dalej z turniejem i kiedy odbędzie się trzecia edycja imprezy? Mówiło się nawet o tym, że Mateusz Borek załatwi angaż Krystianowi K. w walkach pięściarskich i pomoże rozwinąć jego karierę bokserską.

Tyson z Torunia jak sam przyznawał w swojej karierze w boksie amatorskim stoczył około 30 walk bokserskich z czego zaliczył tylko 5 przegranych. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą zaznaczył, że są to walki, które stoczył głównie w Polsce ale zdarzyło mu się walczyć również w Niemczech, czy też Anglii. Wiele ekspertów, jak i bokserów wróżyło znakomitą przyszłość „Tysonowi” w sportach walki.

Artur Szpilka doradzał Krystianowi K.

Podczas turnieju GROMDA 2 poruszano już temat „Tysona” i jego związku z kibicami Elany Toruń. W studiu pojawił się Artur Szpilka. Rozmawiał on z Mateuszem Borkiem, jako pierwszy został poruszony temat Krystiana K. Szpilka zaznaczył, że chciałby, aby 'Tyson’ poszedł i skoncentrował się tylko na sporcie i odstawił kibicowanie.

Po kilku minutach Krystian K. odpowiedział na słowa Szpilki:

  •  „Kibicem będę do końca życia. Na trybunach i na patologii nauczyłem się charakteru. Idzie to wszystko powiązać. Można iść sobie na mecz i pokrzyczeć i uprawiać sport. Prowadzę treningi personalne, mam zamiar otworzyć klub bokserski. Są sponsorzy, może uda otworzyć się szkółkę. Jest to szansa na lepsze życie. Pisały o mnie gazety z Anglii, Hiszpanii, Argentyny. Trochę popiłem po GROMDZIE ale jak wróciłem do domu i włączyłem telefon to pisało o mnie wszędzie. To duża szansa”

Co dalej z Krystianem K. i finałem GROMDY?

Jak informuje portal DDtorun.pl, K. wraz z kibicami Elany Toruń wybrali się do Bydgoszczy na tzw. „polowanie”. Pomiędzy fanami z Bydgoszczy, a Torunia panuje ogromny konflikt.

Z informacji które posiadam wynika, że finalista turnieju na gole pieści Gromda – kibic Elany Krystian Tyson K. został w poniedziałek aresztowany pod zarzutem pobicia. Elanowcy w zeszły weekend wybrali się na poszukiwania kibiców Zawiszy do Bydgoszczy. Nie spotkali nikogo i pobili przypadkowych bydgoszczan. Tyson prawdopodobnie zapomniał o swojej popularności i został wskazany jako sprawca pobicia. Jego udział w finale wydaje się być niemożliwy z uwagi, że prawdopodobnie czeka go trzymiesięczna sankcja.” – czytamy na stronie portalu DDtorun.pl

Na profilu GROMDY, pojawiło się kilkanaście komentarzy, które również sugerują, że takie zajścia miało miejsce.

Właściciele GROMDY nie zabrali głosu w sprawie zaistniałej sytuacji. Nie wiadomo, co zadecydują organy zajmujące się sprawą. Na profilach w społecznościowych organizacji widzimy jednak informacje sugerujące, że finał odbędzie się normalnie, nie ujawniona została jednak data. Jak potoczy się sytuacja i kto zawalczy w finale dowiemy się niebawem.

Na temat sytuacji możemy przeczytać kilkadziesiąt komentarzy – Bycie chuliganem i celebrytą musi się tak skończyć. Szkoda chłopa., napisał jeden z fanów mocno podsumowując cały temat.

Źródło: DDTorun.pl / mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments