NOKAUT podczas meczu HOKEJA! Zawodnik nieprzytomny, wynieśli go na noszach! (WIDEO)

Opublikowane 15 listopada 2020, 12:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Screenshot YouTube

Mecze hokeja, a w szczególności awantury, które dzieją się podczas nich często szokują. Takich scen nie zobaczysz w meczu piłki nożnej. Do zdarzenia doszło podczas meczu Dukli Michalovce ze Slovanem Bratysława w ramach słowackiej Tipos Extraliga.

Na lodzie doszło do bijatyki, która zakończyła się potężnym nokautem, podobnym do tego, który miał miejsce na wczorajszej gali KSW 56. Zobacz: Brutalny nokaut w 12 sekund.

Obrońca Dukli, Mark Louis odniósł szybkie zwycięstwo w walce na pięści z Patrikem Maierem nokautując go brutalnym prawym sierpem. Maier padł nieprzytomny twarzą na lód.

Niepokojące było to, że 24-latek pozostał w bezruchu, był nieprzytomny. Zawodnicy przyglądali się i czekali, aż na lód wejdą ratownicy medyczni. Głowa Maiera była zakrwawiona. Na szczęście później zawodnik odzyskał przytomność, jednak kompletnie nie mógł sobie przypomnieć żadnych szczegółów zdarzenia, w wyniku którego stracił przytomność.

Niepokojące sceny zostały później podsumowane przez jego kolegę z drużyny Studenic’a, który powiedział: „Zrobiło mi się niedobrze, gdy zobaczyłem kolegę z drużyny leżącego nieruchomo na lodzie. Wierzę, że Patrick wyzdrowieje i szybko wróci do składu.”

Asystent trenera z Bratysławy Rudolf Jendek skomentował, że „ktoś tam popełnił duży błąd”, nie rozwijając tematu.

Na pocieszenie dla posiniaczonego Maiera mecz zakończył się zwycięstwem Slovana 7: 4 nad mniej wyrafinowanymi rywalami.

Źródło: rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments