Don Kasjo chce walki z Khabibem na FAME MMA! 'Uważam, że w boksie bym…’

Don Kasjo vs. Nurmagomedov
Opublikowane 16 listopada 2020, 11:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Don Kasjo vs. Khabib
fot. FAME MMA 8 / Instagram Khabib Nurmagomedov

Kasjusz Życiński, czyli popularny „Don Kasjo” słynie z kontrowersyjnych słów, które wypowiada. Zawodnik FAME MMA nazywa siebie „Królem” i mówi, że jest w stanie pokonać dosłownie każdego. Na drugiej konferencji FAME MMA 8 wywołał do walki Khabiba Nurmagomedova! Brakuje jeszcze, żeby „Don Kasjo” chciał walczyć z samym Mike’em Tysonem.

„Don Kasjo” na potrzeby walki z Marcinem Najmanem stworzył „Pas Króla”. Uczestnik Warsaw Shore powiedział jednak, że nie będzie on stawką pojedynku. Co ciekawe na konferencji padły również słowa, że po walce z Najmanem kończy karierę i tylko duże nazwisko skłoni go do powrotu, musi być to zawodnik z UFC. Czy właściciele organizacji FAME MMA podołają zadaniu?

FAME MMA 8 – transmisja, dostęp PPV. Ile kosztuje? Gdzie oglądać?

Na początku Don Kasjo, zaznaczył, że chce walczyć z Khabibem, bądź Conorem McGregorem. Po kilkudziesięciu sekundach padły, jednak słowa, że najlepiej jakby to był Khabib.

“Najlepiej by mnie interesowała walka z Khabibem. On jest niepokonany, ja jestem niepokonany. Oczywiście walka w boksie. Jestem realistą i uważam, że w MMA nie miałbym do niego podjazdu, ale w boksie uważam, że bym go pokonał. Możecie się śmiać, ale udowodnię wam, że jeśli włodarze poczynią starania i ściągną mi jakąś gwiazdę z UFC, to wam zamknę ryj, nawet dziennikarzom, którzy uważają, że nie mam w takiej walce szans.”

Do słów odniósł się jeden z właścicieli, Boxdel – „Ja chce tylko powiedzieć, że ludzie się mogą śmiać z Kasjusza, ale Kasjo daje na prawdę radę z zawodowcami i nawet ich pokonuje. Takich na prawdę kozackich zawodników, jeśli chodzi o boks.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO