Floyd Mayweather Jr. powraca w 2021 roku! Zawalczy w Japonii. (VIDEO)

Opublikowane 16 listopada 2020, 16:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Instagram Floyd Mayweather

Niepokonana legenda boksu Floyd Mayweather weźmie udział w kolejnej walce w Japonii w lutym 2021 r., informację podano w poniedziałek, ale szczegóły dotyczące przeciwnika – a nawet rodzaju walki – nie zostały jeszcze ujawnione. Praktycznie pewne jest to, że pojedynek nie będzie zaliczany do oficjalnego rekordu Mayweathera, który wynosi 50-0.

Mayweather tylko raz brał udział w walce pokazowej z japońskim kickboxerem Tenshinem Nasukawą, odkąd zakończył swoją zawodową karierę bokserską w 2017 roku, wygrywając przez TKO z wybitnym zawodnikiem UFC Conorem McGregorem. Mówiono o tym, że „Money” zawalczy jeszcze w tym roku, jednak plany zostały pokrzyżowane przez pandemię.

Promotorzy wydarzenia, które odbędzie się w Japonii 28 lutego 2021 roku powiedzieli, że będzie to mistrzowska rywalizacja, a na karcie zobaczymy między innymi Mayweathera. Powstrzymali się natomiast od podania szczegółów, z kim może się spotkać w kolejnym pojedynku, a także nie podano w jakiej formule zawalczy.

Tokio, Japonia, wracam w 2021 r.”, powiedział Mayweather w nagraniu. „Wiem, że igrzyska olimpijskie odbędą się w Japonii w 2021 roku, ale ja, ja, Floyd 'Money’ Mayweather i mój zespół będziemy robić coś wielkiego w Tokyo Dome … Japonii, jestem w drodze”.

Mayweather za swoją ostatnią pokazową walkę, którą stoczył w Japonii zarobił 9 milionów dolarów. Starcie nie trwało nawet pełnej rundy.

Post Mayweathera skomentował Makhmud “Mach” Muradov, który jest jego bardzo dobrym kolegą – „Let’s go Champ!” Muradov do swoich walk w UFC przygotowuje się w klubie ANKOS MMA, gdzie trenuje pod okiem Andrzeja Kościelskiego.

Źródło: rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments