Środa, 17 Lipca, 2024

Najman miał romans z Godlewską? – ‘Jestem ciekawy jakby miał wpadkę. Widziałem, co się tam w hotelach dzieje’

Fot. Marcin Najman / Monika Godlewska
Opublikowane 16 listopada 2020, 16:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman / Monika Godlewska
Fot. Marcin Najman / Monika Godlewska

Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatnia pożegnalna walka Marcina Najmana, który zmierzy się z Don Kasjo. Ich starcie będzie co-main eventem gali FAME MMA 8.

Zawodnicy są mocno skonfliktowani i co jakiś czas atakują siebie nawzajem na social mediach, czy piorą publicznie swoje brudy. Wczoraj odbyła się druga konferencja, po której zawodnicy rozmawiali z dziennikarzami.

Mateusz Kaniowski przeprowadził wywiad z Don Kasjo, który wspomniał o romansie Najmana. Wcześniej mówił o walce z Conorem McGregorem lub Khabibem Nurmagomedovem, więc jego słów nie można brać na poważnie.

Jestem ciekaw, jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5, to czy też by się wypowiadał tak przeciwko kobietom, jak się wypowiada – powiedział Don Kasjo, nawiązując do występów Najmana w TVP Info i komentarzy odnośnie strajku kobiet oraz ustawy antyaborcyjnej.

FAME MMA 8 – transmisja, dostęp PPV. Ile kosztuje? Gdzie oglądać?

Poruszę to na face-to-face, który jest we wtorek, bo ja nie angażuje się politycznie, ale wspieram kobiety. Jestem właśnie ciekaw, jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, z resztą tam widać na konferencji, jak nie oszczędzają się w adoracjach – wypowiedź przerwał mu Kaniowski, który zapytał, czy Don Kasjo mówi to wszystko na poważnie, czy żartuje.

Kasjusz zapewnił, że to wszystko na serio i dodał – Ja byłem w narożniku Eweliny przecież na FAME MMA 5, więc widziałem, co tam się w hotelach dzieje. To zostawię na face-to-face. Może się odniesie do tego. Jestem ciekaw, jakby wtedy wpadkę zaliczyli, jakby się wypowiadał, co ona może zrobić. No i tyle. Zakończmy ten temat.

Źródło: YouTube Mateusz Kaniowski

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO