Poniedziałek, 27 Maja, 2024

‘W pierwszej rundzie będzie spier**lał, a ja muszę go pier**lnąć’ – Najman o walce z Don Kasjo

Fot. Marcin Najman / Don Kasjo, mat. prasowe
Opublikowane 16 listopada 2020, 12:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman / Don Kasjo, mat. prasowe
Fot. Marcin Najman / Don Kasjo, mat. prasowe

Już w najbliższą sobotę Marcin Najman stoczy ostatni, pożegnalny pojedynek. Na gali FAME MMA 8 zmierzy się z Don Kasjo, a stawką pojedynku będzie “Pas Króla”.

El Testosteron swoją sportową karierze zakończył na dwóch etapach. Pierwsza była walka w MMA z Daro Lwem, którego znokautował już w pierwszej rundzie. Tym razem zawalczy w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Pojedynek z Kasjuszem Życińskim jest co-main eventem gali, na której w walce wieczoru zmierzy się Marcin Dubiel i Kacper Błońsky. Wczoraj odbyła się druga konferencja, po której zawodnicy rozmawiali z mediami.

FAME MMA 8 – transmisja, dostęp PPV. Ile kosztuje? Gdzie oglądać?

W wywiadzie z portalem “mmarocks.pl” Najman został zapytany o to, czego możemy się spodziewać w starciu z Don Kasjo Że w pierwszej rundzie będzie spierdalał, tego się spodziewaj – powiedział El Testosteron, po czym dziennikarz zapytał “Będzie chciał cię zmęczyć?“.

Tak, dokładnie tak. A ja muszę zrobić wszystko, żeby na to nie pozwolić i żeby go pierdolnąć – dodał i wspomniał, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż walka zakończy się już w pierwszej odsłonie.

Prowadzący wywiad przypomniał Najmanowi, że Don Kasjo jest pewny, że El Testosteron nie ma wystarczająco siły, żeby zadać nokautujący cios. Rozbawiony zawodnik machnął ręką i odpowiedział – Do soboty! Do soboty tak twierdzi.

Źródło: mmarocks.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO