Gwiazdor Bellatora pokazał, jak wygląda po pobiciu kastetem – 'Walczcie tylko na zawodach!!!’ [WIDEO]

Fot. Siergiej Charitonow, Instagram
Opublikowane 17 listopada 2020, 10:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Siergiej Charitonow, Instagram
Fot. Siergiej Charitonow, Instagram

14 listopada do sieci trafiło nagranie z Rosji, na którym widać jak jeden mężczyzna po krótkiej rozmowie zaczyna bić po twarzy gwiazdę Bellatora. 

Siergiej Charitonow to zawodnik, który na co dzień walczy dla amerykańskiej organizacji. Został on zaatakowany przez innego fightera – Adama Jandijewa, który był uzbrojony w kastet. 

Charitonow musiał trafić do szpitala, gdzie potwierdzono, że ma wstrząs mózgu, uraz oka oraz musiał przejść operację nosa.

Jak już wiadomo, powodem ataku była kłótnia o pieniądze. Zawodnicy przez lata byli przyjaciółmi, jednak poróżniły ich finanse. Rzekomo chodzi o około 98 tysięcy złotych, jednak twierdzi pobity, kwota ta jest znacznie większa.

Charitonow w szpitalu ma spędzić 10 dni. Jak przekazał prawnik, zawodnik na ten moment nie myśli o dalszej karierze, najważniejsze jest jego zdrowie.

Dla sportowców to powszechny stan po walce – złamania, kontuzje, otarcia itp., Nigdy nie stracę serca i idę do przodu, jestem pewien, że moje najważniejsze zwycięstwa są jeszcze przed nami. Pół roku i mogę wrócić !!! SPORTOWCY, TRENUJCIE I WALCZCIE TYLKO NA TURNIEJACH !!! ZDROWIA WSZYSTKIM !!!” – napisał pod zdjęciem umieszczonym na Instagramie.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments