Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Amadeusz Ferrari zawalczy z Don Kasjo? – ‘Sam ku*wa dzwoniłem, żeby…’

Fot. Ferrari / Don Kasjo
Opublikowane 20 listopada 2020, 11:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Ferrari / Don Kasjo
Fot. Ferrari / Don Kasjo

Amadeusz Roślik oraz Kasjusz Życiński to fighterzy FAME MMA, którzy nie darzą siebie wzajemną sympatią. Don Kasjo w ostatnim wywiadzie twierdził m.in. że Ferrari próbuje naśladować styl “króla”. Czy na kolejnych galach dojdzie do pojedynku pomiędzy tymi zawodnikami?

Obaj wystąpią na FAME MMA 8, które odbędzie się już jutro. Rywalem Roślika będzie Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Natomiast Kasjusz zmierzy się z Marcinem Najmanem, z którym ma dużo do wyjaśnienia.

Na ten pojedynek czeka wielu kibiców. Ostatnio zrobiło się głośno o zawodnikach po tym, jak Don Kasjo oskarżył rywala o romans z Moniką Godlewską na gali FAME MMA 5. W odpowiedzi El Testosteron oświadczył, że pozwie swojego rywala i żąda naprawdę dużej kwoty. O całej sprawie można przeczytać tutaj – Pełne oświadczenie Marcina Najmana w sprawie pomówień Don Kasjo (VIDEO)

Dostęp do FAME MMA 8 – Ile kosztuje PPV? Transmisja, stream online, gdzie oglądać?

W rozmowie z Wojtkiem Golą Ferrari przyznał, że nie boi się Don Kasjo i jest gotowy na pojedynek. Problemem dla niego nie będzie waga, a formuła, w jakiej mieliby walczyć. Jak wiadomo, Don Kasjo zawalczy z Najmanem w formule bokserskiej, w której ma już pewne doświadczenie. W związku z tym Roślik jest gotowy walczyć w MMA.

Wojtek czy ja cię namawiałem na walkę z Kasjuszem poza kulisami? Sam k*rwa dzwoniłem, żeby ogarnął mi tego Kasjusza, więc jaka jest mowa o strachu. Do wagi byśmy się dogadali, bo ja mogę pójść w górę, jestem elastyczny, a do zasad.. Nie ukrywam, że na zasadach Kasjusza w boksie no to bym musiał liczyć na jakiegoś lucky puncha. Najprawdopodobniej przegrałbym na jego zasadach, bo jest bokserem, to by mnie wyboksował, ale na zasadach MMA jak najbardziej. Myślę, że bym zdziwił wiele osób – powiedział w rozmowie z Golą.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO