Piątek, 24 Maja, 2024

Dostęp do FAME MMA 8 – Ile kosztuje PPV? Transmisja, stream online, gdzie oglądać?

Opublikowane 20 listopada 2020, 11:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman vs Don Kasjo
Fot. Marcin Najman vs Don Kasjo

W najbliższą sobotę 21 listopada największa polska federacja freak-fight zorganizuje kolejną, ósmą już galę FAME MMA. Do ringu wejdzie aż 20 zawodników. Część fighterów będzie miała okazje wyjaśnić trwające od dawna konflikty, inny natomiast zadebiutują w sportach walki.

Bohaterami wydarzenia będą Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. Większość kibiców jest jednak zainteresowana co-main eventem gali, czyli starciem Marcina Najmana z Don Kasjo. Dla El Testosterona ma to być ostatni pojedynek kończący sportową karierę.

Zawodnicy nie ukrywają wzajemnej niechęci do siebie, regularnie się obrażając i publicznie piorąc swoje brudy. Głośną aferę wywołały słowa Kasjusza Życińskiego, który oskarżył rywala o romans z zawodniczką walczącą na FAME MMA 5 Moniką Godlewską.

Najman w odpowiedzi oświadczył, że pozwie Don Kasjo, gdyż są to zwykłe pomówienia, a pieniądze, które od niego dostanie przeznaczy na rehabilitację Marka Piotrowskiego oraz Tomasza Golloba.

Na FAME MMA 8 po raz pierwszy na ringu zawalczy m.in. Sobota, o którym ostatnio zrobiło się głośno w mediach z powodu konfliktu z Jongmenem, który ujawnił, że szczeciński raper potwierdził zeznania małego świadka koronnego.

Wielu innych artystów, jak i fanów odwróciło się przeciwko Sobocie, który zdecydował się oświadczyć, że kończy z karierą muzyczną. Jego rywalem będzie inni raper, który walczył już na FAME MMA – Filipek.

FAME MMA 8 – transmisja, dostęp PPV. Ile kosztuje? Gdzie oglądać?

Galę FAME MMA 8 obejrzymy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali.

Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed FAME MMA 8 będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

CENA PPV – 19 ZŁOTYCH. DOSTĘP DO GALI WYKUPISZ – TUTAJ.

Karta Walk FAME MMA 8:

Walka Wieczoru FAME MMA

Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel

Co-main event

Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – walka w formule boksu o pas króla

Karta Główna

Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński – walka w formule K-1
Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO