Jongmen wydaje oświadczenie w sprawie Soboty! 'Twoja baba wypowiada się o grypsowaniu w więzieniu?’

Sobota Jongmen
Opublikowane 20 listopada 2020, 20:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Sobota / Jongmen Instagram

Warszawski raper Jongmen postanowił odpowiedzieć na słowa Soboty, który rzekomo miesiąc temu miał zakończyć cały konflikt, a sprawa związana z pomówieniami miała być kłamstwem. Jongmen kilka miesięcy temu wystosował ostre słowa i oskarżenia w stosunku co do szczecińskiego rapera Soboty. W szczególności na Instagramie spadła lawina negatywnych komentarzy odnośnie całej sytuacji. Dzisiaj konflikt miał się zakończyć… niekoniecznie tak się stało.

Sobota już jutro zawalczy na gali FAME MMA 8, a pojedynek z Filipkiem będzie jego debiutem w sportach walki. Jakiś czas temu zrobiło się głośno w mediach z powodu konfliktu z Jongmenem, który ujawnił, że szczeciński raper potwierdził zeznania małego świadka koronnego.Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś 60-tkę, jak miałes zmienić zeznania. – mówił Jongmen w nagraniach na Instagramie.

Wielu innych artystów, jak i fanów odwróciło się przeciwko Sobocie, który zdecydował się oświadczyć, że kończy z karierą muzyczną.  Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Sobota na swoich mediach społecznościowych odpowiedział na pytania fanów. Raper wyjawił, że konflikt z Jongmenem został zakończony już miesiąc temu. Spekulowano, że oficjalna wiadomość na ten temat pojawi się po walce Soboty na FAME MMA, jednak dzisiaj opublikowana została rozmowa rapera z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim.

Sobota o konflikcie z Jongmenem

  • „Więc tak, nie milczę w tych tematach. Oczywiście nie jestem, że rozgłaszam to każdego dnia ale gdzieś tam wspominam o tym. Chciałbym powiedzieć tyle, że te rzeczy zostały załatwione w miejscu, gdzie powinny być załatwiane od początki, czyli nie w mediach i internecie. Spotkał się przedstawiciel mój i przedstawiciele Jongmena, ze strefy, jakby to ująć kryminalnej. Wzięli to wszystko porozstrzygali, pogadali o tym, przeczytali te papiery.” – powiedział Sobota w rozmowie z dziennikarzem Kaniowskim.
  • Sobota powiedział również, że doszło do spotkania – Skończyło się na tym, że nie skrzywdziłem nikogo ani czynem, ani słowem. Jak i ja, tak i Jongmen dostaliśmy prikaz, że trzeba pousuwać te filmiki, rzeczy obraźliwe na nasze tematy z internetu. Te filmiki zostały usunięte, jak i z fanpage’y Jongmena, tak i z moich. To wszystko zostało zakończone. W ogóle nie powinno dojść do tej eskalacji nienawiści w moim kierunku w sieci. Jak się okazało jest to nieprawdą. Odpowiedni ludzie po wieloletnich wyrokach, którzy się na tym znają i zjedli na tym zęby, siedli razem ze sobą i ustalili, że wszystko jest z moją osobą w porządku.
  • Filmiki zniknęły tylko jak wiadomo, żeby wziąć 30 kolegów i kogoś naubliżać to trzeba mieć do tego 30 kolegów, a żeby przyznać się do błędów, już o przepraszaniu nie mówię, bo tego nie potrzebuje, to trzeba mieć charakter i jajca. 30 kolegów nie wystarczy wtedy. To się wydarzyło ponad miesiąc temu. – dodał raper.
  • „Ludzie, którzy w większości mi ubliżają to są 14-latkowie, a ich największe odosobnienie to był tydzień kary za niepójście na lekcję albo zapalenie papierosa. Ich opinia koło ch** mi lata, ja nic im nie będę udowadniał. Żadnemu 14, 16, 20 latkowi. To są dla mnie dzieci, ja mam 43 lata.” – zakończył.

Oświadczenie Jongmena

Czemu nie przyjechałeś do Warszawy na konferencję? Bo się bałeś! – skomentował Jongmen, który w ostrych słowach znowu poruszył sprawę. Nagranie Jongmena skomentował nawet bokser Andrzej Fonfara i inni raperzy, którzy popierają go w tym co powiedział.

DOSTĘP DO FAME MMA 8 – 19,99 zł – WYKUP TUTAJ.

Źródło: Instagram Jongmen / Sobota / Mateusz Kaniowski YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments