Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Krzysztof Stanowski: “Lewandowski uważa Brzęczka za gamonia, któremu można skakać po głowie”

fot. screenshot YouTube/ Lewandowski i Brzęczek konferencja reprezentacji
Opublikowane 20 listopada 2020, 17:15
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
Krzysztof Stanowski: "Lewandowski uważa Brzęczka za gamonia, któremu można skakać po głowie"
fot. screenshot YouTube/ Lewandowski i Brzęczek konferencja reprezentacji

Od kilku dni trwa dyskusja na temat relacji między selekcjonerem reprezentacji Jerzym Brzęczkiem, a jej kapitanem – Robertem Lewandowskim. Odniósł się do tego dziennikarz Krzysztof Stanowski w programie “Stanowisko” na “Kanale Sportowym”.

Po przegranym w fatalnym stylu meczu z Włochami, Robert Lewandowski udzielił krótkiego wywiadu na żywo przed kamerami. Napastnik Bayernu na pytanie o plan gry na Italię zareagował ośmio-sekundową ciszą, co wielu zinterpretowało jako wbicie szpilki w Jerzego Brzęczka.

W programie “Stanowisko” na “Kanale Sportowym”, Krzysztof Stanowski nie ma wątpliwości, że kapitan naszej kadry uważa Brzęczka za gamonia. Według niego Lewandowski miał szanse wyjaśnić pauzę po pytaniu o taktykę, ale tego nie zrobił, co może oznaczać, że napastnik naprawdę nie uważa Brzęczka za człowieka na dobrym miejscu.

“Gdyby Robert Lewandowski uznał, że jego milczenie zostało przesadnie zinterpretowane, to miał jakieś 150 możliwości, żeby selekcjonera lekko obronić. A jednak tego nie zrobił” – zauważa Stanowski

“Problem w tym, że Robert Lewandowski oprócz tego, że ma Jerzego Brzęczka za słabego trenera, ma go także za totalnego gamonia. Gdyby po prostu uważał, że on nie jest do końca szkoleniowcem na poziomie, jakiego oczekuje się od reprezentacji Polski, ale go szanował, to nie pozwoliłby sobie na takie zachowania. Nie zrobił tego, bo uważa go za gamonia, któremu można skakać po głowie. Jerzy Brzęczek nie ma żadnych narzędzi, aby ujarzmić Roberta Lewandowskiego, jest zdany na jego łaskę i niełaskę”

Szef “Weszło” nie widzi sensu w czynach Lewego. Według niego to zachowanie może przynieść więcej problemów, niż korzyści.

“Osobiście uważam zachowanie Roberta Lewandowskiego po prostu za słabe. Te osiem sekund zupełnie nic nie zmieni. Ma to takie znaczenie, jak gol San Marino w ósmej sekundzie meczu na Wembley. Czy “Lewy” coś wygrał? Jest tylko smród, klimat się popsuł. Takie są realne następstwa tego całego przedstawienia”

Zobacz też: Zbigniew Boniek ostro o Robercie Lewandowskim! ‚Nie boję się zresztą powiedzieć, że…’

źródło: “Kanał Sportowy” na youtube.com / meczyki.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments