Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Sobota wyjaśnia aferę przed FAME MMA! ‘Mój człowiek spotkał się z człowiekiem Jongmena i wszystko rozstrzygnęli’

Jongmen & Sobota
Opublikowane 20 listopada 2020, 17:35
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
 Jongmen & Sobota
fot. Jongmen & Sobota

Gala FAME MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Na karcie walk aż 11 pojedynków w tym między innymi starcie Michała „Soboty” Sobolewskiego z „Filipkiem”. Gala zaplanowana jest na 21 listopada. Bohaterami wydarzenia będą Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. Większość kibiców jest jednak zainteresowana co-main eventem gali, czyli starciem Marcina Najmana z Don Kasjo. Dla El Testosterona ma to być ostatni pojedynek kończący sportową karierę.

Na FAME MMA 8 po raz pierwszy na ringu zawalczy m.in. Sobota, o którym ostatnio zrobiło się głośno w mediach z powodu konfliktu z Jongmenem, który ujawnił, że szczeciński raper potwierdził zeznania małego świadka koronnego.

Wielu innych artystów, jak i fanów odwróciło się przeciwko Sobocie, który zdecydował się oświadczyć, że kończy z karierą muzyczną. Co ciekawe kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Sobota na swoich mediach społecznościowych odpowiedział na pytania fanów. Raper wyjawił, że konflikt z Jongmenem został zakończony już miesiąc temu. Spekulowano, że oficjalna wiadomość na ten temat pojawi się po walce Soboty na FAME MMA, jednak dzisiaj opublikowana została rozmowa rapera z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim.

Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że tak zakończy się finał całego tego zamieszania.

“Więc tak, nie milczę w tych tematach. Oczywiście nie jestem, że rozgłaszam to każdego dnia ale gdzieś tam wspominam o tym. Chciałbym powiedzieć tyle, że te rzeczy zostały załatwione w miejscu, gdzie powinny być załatwiane od początki, czyli nie w mediach i internecie. Spotkał się przedstawiciel mój i przedstawiciele Jongmena, ze strefy, jakby to ująć kryminalnej. Wzięli to wszystko porozstrzygali, pogadali o tym, przeczytali te papiery.” – powiedział Sobota w rozmowie z dziennikarzem Kaniowskim.

Sobota powiedział również, że doszło do spotkania – Skończyło się na tym, że nie skrzywdziłem nikogo ani czynem, ani słowem. Jak i ja, tak i Jongmen dostaliśmy prikaz, że trzeba pousuwać te filmiki, rzeczy obraźliwe na nasze tematy z internetu. Te filmiki zostały usunięte, jak i z fanpage’y Jongmena, tak i z moich. To wszystko zostało zakończone. W ogóle nie powinno dojść do tej eskalacji nienawiści w moim kierunku w sieci. Jak się okazało jest to nieprawdą. Odpowiedni ludzie po wieloletnich wyrokach, którzy się na tym znają i zjedli na tym zęby, siedli razem ze sobą i ustalili, że wszystko jest z moją osobą w porządku.

Filmiki zniknęły tylko jak wiadomo, żeby wziąć 30 kolegów i kogoś naubliżać to trzeba mieć do tego 30 kolegów, a żeby przyznać się do błędów, już o przepraszaniu nie mówię, bo tego nie potrzebuje, to trzeba mieć charakter i jajca. 30 kolegów nie wystarczy wtedy. To się wydarzyło ponad miesiąc temu. – dodał raper.

“Ludzie, którzy w większości mi ubliżają to są 14-latkowie, a ich największe odosobnienie to był tydzień kary za niepójście na lekcję albo zapalenie papierosa. Ich opinia koło ch** mi lata, ja nic im nie będę udowadniał. Żadnemu 14, 16, 20 latkowi. To są dla mnie dzieci, ja mam 43 lata.” – zakończył.

DOSTĘP DO FAME MMA 8 – 19,99 zł – WYKUP TUTAJ.

Galę FAME MMA 8 obejrzymy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali.

Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed FAME MMA 8 będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

Źródło: Mateusz Kaniowski / YouTube / Sobota

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO