Wtorek, 21 Maja, 2024

Dzieci okradły stadion Podbeskidzia. Najstarszy ze złodziei ma 13 lat [FOTO]

Fot. nagranie z monitoringu, policja
Opublikowane 21 listopada 2020, 11:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. nagranie z monitoringu, policja
Fot. nagranie z monitoringu, policja

Policjanci z bielskiego wydziału prewencji ustalili tożsamość wszystkich nieletnich, którzy z terenu Stadionu Miejskiego skradli elementy marketingowe. To trzej bielszczanie w wieku 11, 12 i 13 lat.

Do kradzieży doszło 4 października 2020 roku około 13.00 na terenie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego. Kradzież elementów marketingowych o wartości 2700 złotych i wizerunki podejrzewanych o to trzech nastolatków, zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci zwalczający przestępczość nieletnich z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zdecydowali opublikować nagranie, prosząc mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości złodziei.

Jeszcze tego samego dnia z policjantami skontaktowali się rodzice dwóch nastolatków, którzy rozpoznali swoje dzieci na nagraniu kradzieży.

Stróże prawa ustalili tożsamość wszystkich nastolatków odpowiedzialnych za kradzież. Teraz sprawą zajmują się policjanci zwalczający przestępczość i demoralizację nieletnich z bielskiego wydziału prewencji.

Policjanci odzyskali skradzione mienie. O losie nastolatków zdecyduje niebawem bielski sąd rodzinny.

Źródło: policja.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments