środa, 28 lipca, 2021
Strona głównaFame MMANajman wskazuje różnice między pasem WKU a "Pasem Króla"

Najman wskazuje różnice między pasem WKU a „Pasem Króla”

Fot. Marcin Najman z pasem WKU, mat. prasowe

Wczoraj odbył się media trening, oficjalne ważenie i ostatnie spotkanie z dziennikarzami przed galą FAME MMA. Na ważeniu Don Kasjo próbował sprowokować Najmana, jednak zdeterminowany El Testosteron jest skupiony jedynie na tym, co będzie się działo w klatce. 

W rozmowie z portalem MMA Rocks został zapytany o pokaz umiejętności rywala, na co pewny siebie odparł, że w boksie Kasjusza brakuje po prostu wszystkiego i rywal nie jest w stanie w żaden sposób go zaskoczyć na dzisiejszej walce.

W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że zawodnicy będą walczyć o tytuł króla, okazało się, że nie jest to jednak pomysł organizacji, a pas bez powodu stworzył sobie Don Kasjo. Zawodnik z pasem, którego nie zdobył, a jedynie zapłacił około 10 tysięcy złotych, pojawił się na konferencji, wywiadach, czy m.in. spotkaniu, na którym miał rozmawiać z El Testosteronem.

DOSTĘP DO FAME MMA 8 – 19,99 zł – WYKUP TUTAJ

Najman zapytany o swój pas, który wygrał, odpowiedział – Ja mój wywalczyłem, a on sobie swój zrobił. To jest taka różnica. Mój pas mam w domu, natomiast mistrzem już nie jestem, bo po roku mnie, że tak powiem, zdjęto, bo nie broniłem tego.

Tylko dlatego, że ja ten pas zdobyłem, próbuje się deprecjonować tę organizację WKU, a to jest duża organizacja światowa i mistrzem był choćby Jérôme Le Banner – dodał, broniąc organizacji, w której wywalczył pas. 

Pacjenta, który stworzył swój pas macie parę metrów dalej, natomiast ja sobie nic nie stwarzałem – wspomniał, wskazując w stronę rywala.

Starcie Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim będzie co-main eventem dzisiejszej gali FAME MMA 8

  • Organizatorzy apelują do wszystkich tych, którzy chcą wykupić swój dostęp o wcześniejsze rejestracje, ponieważ przed galą są ogromne przeciążenia i akceptacja transakcji może potrwać nawet 20-30 minut.
  • Początek gali FAME MMA 8 zaplanowany jest na godzinę 20:00. Dostęp PPV wykupisz tutaj w cenie 19,99 zł.

Źródło: MMA Rocks

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Pudzianowski potwierdza! Trwają rozmowy w sprawie walki z „Górą”! „Jak spełnią...

0
Niedawno Was informowaliśmy, że nasz rodak Mariusz Pudzianowski wyraził chęć walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem. Pierwotnie Islandczyk miał we wrześniu zawalczyć z Eddie Hallem, lecz ten doznał kontuzji. Od razu pojawiły się spekulacje, że to właśnie „Pudzian” może być nowym rywalem Bjornssona. Wszystko na to wskazuje, że ostatecznie może dojść do takiej walki.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x