Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Najman wskazuje różnice między pasem WKU a “Pasem Króla”

Opublikowane 21 listopada 2020, 12:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman z pasem WKU, mat. prasowe

Wczoraj odbył się media trening, oficjalne ważenie i ostatnie spotkanie z dziennikarzami przed galą FAME MMA. Na ważeniu Don Kasjo próbował sprowokować Najmana, jednak zdeterminowany El Testosteron jest skupiony jedynie na tym, co będzie się działo w klatce. 

W rozmowie z portalem MMA Rocks został zapytany o pokaz umiejętności rywala, na co pewny siebie odparł, że w boksie Kasjusza brakuje po prostu wszystkiego i rywal nie jest w stanie w żaden sposób go zaskoczyć na dzisiejszej walce.

W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że zawodnicy będą walczyć o tytuł króla, okazało się, że nie jest to jednak pomysł organizacji, a pas bez powodu stworzył sobie Don Kasjo. Zawodnik z pasem, którego nie zdobył, a jedynie zapłacił około 10 tysięcy złotych, pojawił się na konferencji, wywiadach, czy m.in. spotkaniu, na którym miał rozmawiać z El Testosteronem.

DOSTĘP DO FAME MMA 8 – 19,99 zł – WYKUP TUTAJ

Najman zapytany o swój pas, który wygrał, odpowiedział – Ja mój wywalczyłem, a on sobie swój zrobił. To jest taka różnica. Mój pas mam w domu, natomiast mistrzem już nie jestem, bo po roku mnie, że tak powiem, zdjęto, bo nie broniłem tego.

Tylko dlatego, że ja ten pas zdobyłem, próbuje się deprecjonować tę organizację WKU, a to jest duża organizacja światowa i mistrzem był choćby Jérôme Le Banner – dodał, broniąc organizacji, w której wywalczył pas. 

Pacjenta, który stworzył swój pas macie parę metrów dalej, natomiast ja sobie nic nie stwarzałem – wspomniał, wskazując w stronę rywala.

Starcie Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim będzie co-main eventem dzisiejszej gali FAME MMA 8

  • Organizatorzy apelują do wszystkich tych, którzy chcą wykupić swój dostęp o wcześniejsze rejestracje, ponieważ przed galą są ogromne przeciążenia i akceptacja transakcji może potrwać nawet 20-30 minut.
  • Początek gali FAME MMA 8 zaplanowany jest na godzinę 20:00. Dostęp PPV wykupisz tutaj w cenie 19,99 zł.

Źródło: MMA Rocks

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO