Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Tańcula o Szelidze – ‘Muszę to napisać: Tez nie lubiłem Piotrka…’

Fot. Piotr Szeliga, mat. prasowe
Opublikowane 21 listopada 2020, 15:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Piotr Szeliga, mat. prasowe
Fot. Piotr Szeliga, mat. prasowe

Już na dzisiejszej gali Piotr Szeliga stanie do walki z Piotrem Piechowiakiem. Pomiędzy zawodnikami jest istotna różnica – były hokeista waży 95,1 kilograma, natomiast jego rywal Bestia aż 109,3 kilogramy.

Na wczorajszej ceremonii Szeliga ruszył w stronę Piechowiaka, jednak szybko został powalony na ziemię. Jego zachowanie zostało skrytykowane przez internautów.

Osoby śledzące poczynania zawodnika wielokrotnie wytykają mu sztuczne zachowanie, czy próbę wybicia i zrobienia szumu dookoła siebie. Dlatego między innymi miał rzucić wyzwanie znacznie bardziej doświadczonemu i lepszemu fighterowi, do którego wiele mu brakuje – Mariuszowi Pudzianowskiemu.

Szeliga wielokrotnie zapewniał, że jest prawdziwy i kieruje się pewnymi zasadami, o czym wspomniał np. podczas incydentu na ważeniu – Ludzie myślą, że to jest jakaś ustawiana walka, ale ja sobie nie pozwolę na pewne rzeczy. Mam swoje zasady i się ich trzymam. Czasami na tym tracę, czasami zyskam, ale jestem cały czas sobą i to jest najważniejsze.

Początek gali FAME MMA 8 zaplanowany jest na godzinę 20:00. Dostęp PPV wykupisz tutaj w cenie 19,99 zł.

Mimo że takimi zachowaniami zawodnik raczej nastawia ludzi przeciwko sobie, niż zyskuje nowych fanów, to sobą osoby, które stają po jego stronie i bronią go w social mediach.

W gronie osób, które wspierają Szeligę, znajduje się m.in. zawodnik FAME MMA Arkadiusz Tańcula, który na ostatniej gali stanął do walki z Pawłem Tyburskim.

Tybori tak wykończył swojego przeciwnika, że ten nie był w stanie wyjść do trzeciej rundy. Niewiele brakowało, a pod koniec drugiej rundy doszłoby do nokautu, jednak Tańculę uratował gong. Niewiele mu to pomogło, gdyż walki nie mógł kontynuować, a podczas werdyktu nie był w stanie ustać na nogach o własnych siłach. Podtrzymywał go Piotr Szeliga.

Pod ostatnim zdjęciem na profilu Instagram Szeligi pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy, w związku z czym Tańcula postanowił sam zabrać głos i napisał – Czytając komentarze musze to napisać: Tez nie lubiłem Piotrka jak znałem go tylko z instagrama. Jego trzeba poznać osobiście. Jeden z charakterniejszych gości jakich znam. Tyle. Miłego wieczoru .

DOSTĘP DO FAME MMA 8 – 19,99 zł – WYKUP TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO