Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Będą wyciągnięte konsekwencje od Marcina Najmana i jego trenera! To koniec współpracy z FAME MMA!

FAME MMA 8
Opublikowane 22 listopada 2020, 01:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. FAME MMA

Długo nie było trzeba czekać. Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli organizacji FAME MMA po skandalu, jaki wybuchł na walce Najman vs. Don Kasjo wbiegł do klatki i wydał pilne oświadczenie, w którym zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec “El Testosterona”. Teraz dodatkowo organizacja FAME MMA wydała oświadczenie, w którym informuje o zakończeniu współpracy z Najmanem! Wyciągnięte zostaną również konsekwencje wobec jego trenera!

Najman i Kasjo od dawna prowadzili ze sobą spór medialny i mieli wiele do wyjaśnienia. Od kilku miesięcy zawodnicy atakowali siebie nawzajem, a z czasem konflikt przybrał na sile. Za pośrednictwem social mediów publicznie prali swoje brudy. Po ostatniej konferencji Don Kasjo oskarżył nawet rywala o romans z Moniką Godlewską, do którego doszło na FAME MMA 5. Po tych słowach Najman ogłosił, że pozwie Życińskiego.

Wszyscy myśleli, że konflikt zostanie wyjaśniony na gali FAME MMA 8, jednak tak się nie stało. Marcin Najman w walce bokserskiej przewrócił “Don Kasjo”. Sędzia ukarał go -1 punktem. Po tej sytuacji, gdy walka została wznowiona Najman… wyprowadził kopnięcie! W klatce wywiązała się istna awantura, w której poszkodowanym został “Don Kasjo”. Trener Najmana, Damian Herczyk wykręcił jego kostkę, gdy ten leżał bezbronny na ziemi.

Oświadczenie FAME MMA w sprawie Najmana

ZOBACZ KONIECZNIE: Trener Marcina Najmana wykręcił nogę Don Kasjo, gdy ten leżał na ziemi. ‚Ałaaaaa, kur**!’ (VIDEO)

  • Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden „instynkt”. To była zwykła ucieczka od walki
  • Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: TO KONIEC MARCINA NAJMANA! Awantura w klatce! Dyskwalifikacja na FAME MMA 8 (VIDEO)!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO