Sobota, 18 Maja, 2024

Ostre słowa Don Kasjo do trenera Marcina Najmana – ‘Widziałem nagranie i Herczyk, jesteś zwykłą kur**” (VIDEO)

Don Kasjo szpital
Opublikowane 22 listopada 2020, 08:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Instagram Don Kasjo
fot. Instagram Don Kasjo

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński nie przebiera w słowach po walce z Marcinem Najmanem. Zamiast cieszyć się z wygranej na gali FAME MMA 8 wylądował w szpitalu, a jego noga w gipsie. Walka miała odbyć się w formule bokserskiej. Niestety Najman celowo obalił “Don Kasjo” i zaczął okładać go ciosami w parterze. Następnie, gdy sędzia dał mu minus punkt i ostrzeżenie Najman nie zastanawiając się wyprowadził kopnięcie!

Po walce doszło do ogromnej awantury w klatce, w której kontuzje zaliczył Kasjusz Życiński. Sytuacja była bardzo nerwowa, po przerwaniu walki przez sędziego “Don Kasjo” próbował rzucić się jeszcze na Najmana. Wtedy interweniowała ochrona i… narożnik Najmana. Pomimo tego, że ochroniarze trzymali już Don Kasjo i oddzielili zawodników od siebie, nabuzowany trener Damian Herczyk podbiegł do Kasjusza. W wyniku nerwowej atmosfery Kasjo wymachiwał swoimi nogami trzymany na ziemi. Herczyk postanowił złapać lewą nogę i mu ją wykręcić.

Kasjusz Życiński po tej sytuacji zaczął krzyczeć z bólu, a gdy wstał wiadomo było, że coś jest nie tak z jego nogą. Na początku wszyscy myśleli, że była to interwencja ochroniarzy, jednak po weryfikacji wideo wszystko się wyjaśniło.

WIDEO: Trener Marcina Najmana wykręcił nogę Don Kasjo, gdy ten leżał na ziemi. ‚Ałaaaaa, kur**!’ (VIDEO)

“Don Kasjo” trafił do szpitala, gdzie nie przebierał w słowach, które postanowił wypowiedzieć do Damiana Herczyka.

“Zamiast opijać swoje zwycięstwo to niestety muszę mieć nogę w gipsie. Widziałem nagranie i Herczyk jesteś zwykłą kur***, z kim przystajesz takim się stajesz. To, że Najman jest zje**m je***m i zwykłym fraj**m to wiedziałem ale, że jego trener niby sportowiec jest taką kur*** i śmieciem pier****m nigdy bym nie przypuszczał”

FAME MMA wydało oświadczenie w tej sprawie.

  • Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden „instynkt”. To była zwykła ucieczka od walki
  • Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: TO KONIEC MARCINA NAJMANA! Awantura w klatce! Dyskwalifikacja na FAME MMA 8 (VIDEO)!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO