Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Nakręcony Narkun do Artura Szpilka – ‘Dawaj, dawaj, solówka mordo’ – backstage KSW 56 by PitBullTV.

Narkun Szpilka
Opublikowane 23 listopada 2020, 11:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Pit Bull TV
fot. Pit Bull TV

Za nami gala KSW 56, gdzie w walce wieczoru zobaczyliśmy starcie Roberta Soldica z Michałem Materlą. Niestety wojownik ze Szczecina musiał uznać wyższość “Robocopa”, który już w pierwszej rundzie rozbił Materlę. W federacji KSW zadebiutowała m.in. Justyna Haba pokonując doświadczoną Karolinę Owczarz. Na każdej gali pojawia się ekipa PitBullTV z Filipem Sadowskim na czele, jak czytamy w opisie najnowszego backstagu – “Nie ma tutaj patologii Najmana, to nie relacja z Fame MMA, sorry.”

W drugiej walce wieczoru gali KSW 56 najdłużej panujący mistrz KSW, Tomasz Narkun, w kolejnej obronie pasa zmierzył się z niepokonanym Chorwatem, Ivanem Erslanem. Badawczo i spokojnie rozpoczęli starcie obaj zawodnicy, ale dość szybko w klatce zaczęły śmigać się mocne ciosy i kopnięcia. W drugiej rundzie Tomasz Narkun zaczął atakować zdecydowanie szybciej i po mocnym kopnięciu posłał na matę rywala potężnym ciosem ręki. W parterze Polak szybko dopadł rywala i poddał go duszeniem zza pleców.

Niepokonany od dziewięciu walk Andrzej Grzebyk, reprezentujący #PitBullTeam zderzył się z debiutujący w KSW, niedoszłym rywalem Roberto Soldicia, Mariusem Žaromskisem w piątym boju wydarzenia.

Grzebyk na samym początku rundy zaatakował rywala potężnym niskim kopnięciem i widać było, że doznał jakiegoś mocnego urazu nogi. Starcie trafiło więc szybko do parteru, gdzie Polak bronił się i atakował mocno rywala będąc na plecach. Pod koniec rundy Andrzej Grzebyk nie mógł jednak poruszać się na kontuzjowanej nodze i sędzia zdecydował o przerwaniu walki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Artur Szpilka o pierwszych treningach: ‚Wtedy byłem kibicem Wisły Kraków, a to był gość z Cracovii’ (VIDEO)

Backstage KSW 56 by PitBullTV

Ekipa Pit Bull West Coast opublikowała właśnie backstage z gali KSW 56. Jak zwykle – świetna robota! Zobaczcie sami materiał zza kulis.

-> SKLEP PIT BULL WEST COAST.

Źródło: PitBullTV, [tekst kswmma.com]

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO