Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Don Kasjo przedstawia nieznane fakty! ‘Na odprawie pytał sędziego co będzie, jak…’ (VIDEO)

FAME MMA
Opublikowane 24 listopada 2020, 08:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
FAME MMA
fot. FAME MMA

Ostatnia walka Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem Najmanem przynosi wciąż wiele emocji i nie zapowiada się na to, że sytuacja szybko ucichnie. Takiego skandalu nie zobaczymy chyba jeszcze bardzo długo. Sprawę postanowił nawet poruszyć dziennikarz Andrzej Kostyra, który przeprowadził wywiad z Don Kasjo!

Na pytanie Andrzeja Kostyra, czy spodziewał się takiego zakończenia, Kasjusz odpowiedział – “Ja akurat na fraj**a Najmana byłem przygotowany na wszystko, na wszystko byłem przygotowany, widzimy jak on się zachowuje od lat. Ale to co zrobił jego trener to jest karygodne zachowanie. Po Marcinie mogliśmy się wszystkiego spodziewać, bo to nieudacznik życiowy. To co zrobił jego trener… jeszcze jego trener przed walką przychodził do mnie się przywitać. Normalnie podałem mu łapę, a to co zrobił po walce, jak podbiegł i wykręcił mi nogę – do teraz mam w gipsie. FAME MMA na pewno będzie zgłaszało sprawę do prokuratury i prawnicy zajmą się sprawą”

Don Kasjo zdradził, że Najman pytał na odprawie głównego sędziego co byłoby, gdyby wszedł w nogi Kasjusza. Zawodnik zdradził, że zapewne wszystko było wszystko ustawione, a walkę mógł ustawić gdzieś za granicą.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

ODPOWIEDŹ MARCINA NAJMANA NA OŚWIADCZENIE FAME MMA!

Źródło: Andrzej Kostyra / SE.PL

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO