Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Marcin Najman po FAME MMA 8: ‘Trudno żebym się czuł źle, wszystko jest w porządku’

Fot. Marcin Najman, Twitter
Opublikowane 24 listopada 2020, 17:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. MMA.PL / Marcin Najman
fot. MMA.PL / Marcin Najman

Marcin Najman na sobotniej gali FAME MMA 8 wraz ze swoim trenerem Damianem Herczykiem dopuścili się skandalicznego zachowania. Najman walczył z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim w formule bokserskiej. Podczas pojedynku Najman obalił swojego przeciwnika i zaczął bić w parterze. Później kopnął Kasjusza, a w klatce wywiązała się ogromna awantura. Po walce Najman udzielił pierwszego wywiadu, który przeprowadził dziennikarz portalu mma.pl

Właściciele FAME MMA opublikowali oficjalne oświadczenie, w którym zapowiedzieli, że zgłaszają zaistniałą sytuację do prokuratury. Wojtek Gola, jeden z właścicieli opublikował post na Instagramie z apelem #OdlajkujNajmana, w którym zachęca do odlajkowania jego profili w mediach społecznościowych.

Zawodnik z Częstochowy i Kasjusz byli mocno skonfliktowani i co jakiś czas atakowali siebie nawzajem na social mediach, czy prali publicznie swoje brudy. Po jednej z konferencji rozmawiali z dziennikarzami, wtedy Kasjusz Życiński w rozmowie z Mateuszem Kaniowski zasugerował, że Najman miał romans z Moniką Godlewską na FAME MMA 5. Po tej sytuacji atmosfera sięgała zenitu. W końcu doczekaliśmy się walki, która skończyła się ogromną awanturę. Zobacz tutaj: TO KONIEC MARCINA NAJMANA! Awantura w klatce! Dyskwalifikacja na FAME MMA 8 (VIDEO)!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Oświadczenie FAME MMA w sprawie awantury Kasjo vs. Najman

Co ciekawe Najman w wywiadzie dla mma.pl zaznaczył, że nie był to koniec kariery i zamierza stoczyć kolejną walkę!

  • “Ja to już miałem zakończyć, ale trudno zakończyć taką walką. No więc na pewno, jeśli taką walkę, gdzie będę miał okazję w sportowy sposób się pożegnać, będę gotowy stoczyć. Warunki mają pozostać takie jakie miałem w FAME MMA, a ja muszę do tego dojrzeć i muszę tego chcieć, żeby taką walkę stoczyć”. – powiedział Najman.

W wywiadzie Najman ponownie zaatakował Mateusza Borka!

  • “Mateusz Borek powinien całą swoją koncentrację skierować na to, aby nauczyć się obsługiwać iPhone’a. Mówię po raz kolejny, nie publikować zdjęć gołych cycków, czy swojego kopyta. Natomiast prezes Boniek, powinien skoncentrować się na Reprezentacji i jej grze. Myślę, że to powinien być główny cel, który powinien przyświecać prezesowi PZPN….”

“El Testosteron” odpowiedział na słowa Trybsona, który na Instagramie napisał:

  • Walka z Najmanem ma taki sam sens jak gra w szachy z gołębiem. Chociaż nie wiadomo jak dobrze grasz w szachy , gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, później nasra na środku a na koniec będzie chodził w tym gównie dumny jakby wygrał….
  • Zero honoru , zero szacunku do rywala , do włodarzy i do widzów !! Marcin tyle lat udaje sportowca , udaje, nabiera nas wszystkich po kolei, ale teraz to już chyba miarka się przebrała , mam nadzieje , ze żadna federacja nie nabierze się już temu naciągaczowi , który bierze pieniądze i udaje, ze chce walczyć po czym udaje kontuzje , zapomina w jakiej formule walczy … brak słów !

Najman odpowiedział: “Ja przystałem na propozycję, aby podać sobie rękę i nic komentować ale jak widać jeden z najsłynniejszych polskich konfidentów stara się dalej rozgrzać ten konflikt, więc jeżeli chce to będzie to miał”

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO