W sobotę zostanie ogłoszona „ostatnia” walka Najmana? – 'Wielki hit, na który myślę czeka cała Polska’

Opublikowane 26 listopada 2020, 12:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman, YouTube
Fot. Marcin Najman, YouTube

W ubiegły weekend odbyła się gala Fame MMA 8, na której w co-main evencie do walki stanęli Marcin Najman i Don Kasjo. Starcie miało być pożegnaniem 41-latka ze sportem, jak się okazało, kolejny już raz, El Testosteron kariery jednak nie zakończył.

W klatce doszło do skandalicznego zachowania. Najman obalił swojego rywala w walce bokserskiej, a następnie wyprowadził lowkicka. Został zdyskwalifikowany, a sekundę później wybuchła awantura, w wyniku której trener El Testosterona doprowadził do kontuzji Życińskiego.

Po tak skandalicznych wydarzeniach żadna z organizacji nie powinna dać szansy Najmanowi na kolejne wyjście do walki. Ku zaskoczeniu zawodnik poinformował, że w 15 minut dostał telefony od dwóch dużych organizacji i niedługo zostanie ogłoszony jego kolejny „ostatni” i „pożegnalny” pojedynek.

Taka wiadomość nie spodobała się wielu osobom, w tym obecnemu mistrzowi FEN, jakim jest Dominik Zadora, który oświadczył, że jeśli organizacja podejmie współpracę z „tą pi**ą„, zawodnik opuści jej szeregi.

Do bojkotu dołączyli się Przemysław Saleta, Dj Decks walczący dla FFF, czy też Juras, który przekazał, że podobnie jak Zadora odetnie się od FEN i nie będzie więcej komentował gal.

Niestety jest prawdopodobne to, że właśnie ta organizacja chce podpisać kontrakt z Najmanem. W sobotę włodarze mają ogłosić plany na kolejną galę. Jak wyjaśnił zawodnik, tego samego dnia może dojść do potwierdzenia jego pojedynku.

Na koniec chciałbym powiedzieć wam, że jestem na dziś w bardzo zaawansowanych rozmowach na temat mojego pożegnalnego występu, pożegnalnej gali, bo absolutnie nie w takich okolicznościach będę się żegnał ze sportem. Zawsze na swoich zasadach wszystko robię i również na swoich zasadach takie zakończenie odbędę. Mówimy tutaj o dwóch wielkich polskich organizacjach, z którymi teraz rozmawiam. By zachować pewną higienę negocjacji, nie wymienię nazwy ani jednej i drugiej. Natomiast niewykluczone, że już w najbliższą sobotę będzie ogłoszona moja pożegnalna walka, wielki hit, na który myślę, czeka cała Polska, ale nie chcę wychodzić przed szereg, bo jeszcze przed nami kilka kwestii do ustalenia powiedział w nagraniu, które udostępnił na kanale „W ringu z Najmanem”.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments