Czy Marcin Najman zawalczy w KSW? Właściciel federacji odpowiada! (VIDEO)

Fot. Marcin Najman / Maciej Kawulski, mat.prasowe
Opublikowane 27 listopada 2020, 10:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Najman Kawulski

Po ostatnich wydarzeniach na FAME MMA 8, które nigdy nie powinny mieć miejsca, wydawało się, że Marcin Najman nie otrzyma nigdy więcej oferty walki od żadnej poważnej federacji.

Sam zawodnik przyznał, że w ciągu 15 minut dostał dwa telefony od „dwóch szefów dwóch największych organizacji w Polsce„. Bez wątpienia największą z nich jest Konfrontacja Sztuk Walki i FEN.

Głos zabrał jednak jeden z włodarzy KSW, który wyjaśnił, że nikt nie kontaktował się z El Testosteronem i wychodzi na to, że organizacja nie znalazła się w topowej dwójce 41-letniego zawodnika.

Słuchajcie, od pewnego czasu wiele osób do nas pisze, wiele to mało, na temat Marcina Najmana, więc chciałbym powiedzieć jedną rzecz. Niestety nie znajdujemy się na liście dwóch najbardziej topowych organizacji, które zadzwoniły do Marcina. No ale cóż. Będziemy ciężko pracować i wszystko przed nami – powiedział Maciej Kawulski w nagraniu, które udostępnił na Instagramie.

Jak zapowiedział Najman, już jutro może zostać ogłoszona jego następna walka. Wygląda na to, że kolejne już ostatnie i pożegnalne starcie najprawdopodobniej stoczy dla organizacji FEN.

W sobotę odbędzie się gala numer FEN 31, a włodarze mają ogłosić plany na kolejne wydarzenie.

Komentator sportowy, jak i zawodnik – Łukasz „Juras” Jurkowski zapowiedział, że jeśli FEN podpisze kontrakt z Najmanem, to ten zakończy współpracę z organizacją.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments