Khalidov odpowiada na pytanie Soldicia – 'Kto następny dla mnie?’

Fot. Roberto Soldić, Instagram
Opublikowane 27 listopada 2020, 10:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Roberto Soldić, Instagram

Na ostatniej gali KSW 56 w klatce ponownie zobaczyliśmy Chorwackiego RoboCopa, tym razem w nowej kategorii wagowej. Roberto Soldić zadebiutował w dywizji średniej.

Zawodnik zmierzył się z Michałem Materlą, który pokazał wielkie serce do walki i podniósł się po wielu ciosach, jednak ostatecznie był bez szans w starciu z potężnymi uderzeniami, z których słynie Chorwat. Zawodnik z rekordem 18-3 jest stawiany na pierwszym miejscu w rankingu zawodników wagi półśredniej walczących w Polsce, Wschodniej Europie, a także w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Roberto Soldić po ostatnim zwycięstwie powiedział, że „każdy wie, kto jest następny„. Mistrz wagi półśredniej zapewne chciałby zdobyć drugi pas, w nowej dywizji. Na starcie z Khalidovem będzie musiał najprawdopodobniej jeszcze zapracować.

Niedawno zawodnik zapytał na Instagramie swoich kibiców o kandydata na kolejnego rywala. W komentarzach pojawiła się m.in. odpowiedź Damiana Janikowskiego czy też właśnie Mameda, który zasugerował starcie z Aslambek Saidovem.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments