’W MMA albo bez zasad’ – w styczniu pożegnalna gala Marcina Najmana. Znamy potencjalnego rywala [WIDEO]

Fot. Marcin Najman, YouTube
Opublikowane 28 listopada 2020, 23:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman, YouTube

Najman po ostatnim starciu na FAME MMA 8 oświadczył, że nie było to jego pożegnalnie starcie, gdyż nie tak chce kończyć swoją przygodę ze sportami walki.

Zawodnik zdradził, że dostał ofertę od dwóch organizacji. Teraz już wiemy, że chodziło o FEN, co ciekawe, właściciel Paweł Jóźwiak w rozmowie z mediami zapytany o El Testosterona powiedział, że „na ten moment nie ma takiego tematu„. Kolejna federacja, która złożyła Najmanowi propozycję to Celtic Gladiator.

W ostatnim nagraniu, które pojawiło się na kanale YouTube „W ringu z Najmanem” zawodnik zdradził, że oświecony przez partnerów biznesowych, zdał sobie sprawę, że „nabija kabzę” innym.

Pożegnalna gala będzie zorganizowana przeze mnie i moich partnerów biznesowych. Odbędzie się w styczniu. Będzie to walka w formule MMA albo w formule bez reguł. To będzie oczywiście gala w formacie studyjnym, PPV. Odbędą się tam 4 pojedynki – powiedział Najman.

Zawodnik dodał, że nie zabraknie tortu, konfetti, odbędzie się również koncert. Wśród potencjalnych rywali znalazł się Szymon Wrzesień znany jako „Taxi Złotówa„, który na FAME MMA pokonał Bonusa BGC.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments