Artur Szpilka pod wrażeniem! Michał Materla wszedł na Śnieżkę w spodenkach. Bokser podejmuje wyzwanie. [WIDEO]

Artur Szpilka Michał Materla
Opublikowane 30 listopada 2020, 17:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Michał Materla / Artur Szpilka / Instagram

W walce wieczoru KSW 56 Michał Materla, prawdziwa legenda MMA, zmierzył się z młodą gwiazdą organizacji, Roberto Soldiciem. Soldić od samego początku narzucił swoje tempo w walce i potężnymi, brutalnymi ciosami rozbijał Michała Materlę. Polak przetrwał pierwsze mocne ataki, po których padał na matę, ostatecznie jednak po kolejnym mocnym ataku pod koniec rundy sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku. Wojownik ze Szczecina zaliczył tym samym porażkę.

Kilka dni temu Materla w rozmowie z jednym z właścicieli federacji, Martinem Lewandowskim zaznaczył, że „musi przełknąć samotnie tą gorycz i ma nadzieję, że uda mu się szybko wrócić na walkę”.

Zobacz również: Michał Materla o Szpilce: ‚Często zastanawiam się, dlaczego jest na niego taka fala hejtu. Nie zasługuje na to’

Dzisiejszego dnia zawodnik reprezentujący Berserkers Team postanowił wraz ze swoimi znajomymi wybrać się na Śnieżkę (1602 m n.p.m).

Nie była to jednak zwykła wyprawa. Materla dotarł na szczyt w samych spodenkach, rękawiczkach oraz czapce! – „Doszliśmy do Domu Śląskiego, pogoda kiepska, wieje wiatr ale nie poddajemy się, idziemy, walczymy dalej. Żarty się skończyły… wchodzimy na Śnieżkę, jest zimno, wietrznie. Widoczność słaba, ogółem pizga ale satysfakcja rekompensuje wszystko.”

Zobacz również: Artur Szpilka zawalczy na gołe pięści? – ‚Nie chcę się zarzekać, ale…’

Dzisiejszy wyczyn zawodnika KSW skomentował Artur Szpilka, który oznajmił, że podejmuje wyzwanie – „Słuchajcie gdybym miał włosy, to bym je przeczesał. Po tym co zrobił Michaś, czyli wszedł na Śnieżkę w takiej temperaturze tylko w spodenkach, wiadomo w czapce i rękawiczkach. Trzeba będzie podjąć wyzwanie. Zajebiście na prawde Michaś”

Zobacz również: Artur Szpilka o pierwszych treningach: ‚Wtedy byłem kibicem Wisły Kraków, a to był gość z Cracovii’ (VIDEO)

Źródło: Instagram Artur Szpilka / Michał Materla

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments