środa, 28 lipca, 2021
Strona głównaFame MMAMarcin Najman złożył pozew przeciwko Kasjuszowi Życińskiemu! Wiemy czego żąda.

Marcin Najman złożył pozew przeciwko Kasjuszowi Życińskiemu! Wiemy czego żąda.

fot. Twitter Marcin Najman

Jak zapowiadał, tak zrobił. Marcin Najman złożył dzisiaj pozew przeciwko Kasjuszowi Życińskiemu.

Przed FAME MMA 8 doszło do eskalacji konfliktu pomiędzy Marcinem Najmanem, a „Don Kasjo”. Życiński w jednym z wywiadów zasugerował, że Najman na gali FAME MMA 5 miał mieć romans z Moniką Godlewską.

Wywiad Don Kasjo z Mateuszem Kaniowskim

Życiński w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim powiedział – Jestem ciekaw, jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5, to czy też by się wypowiadał tak przeciwko kobietom, jak się wypowiada – powiedział, nawiązując przy tym do występów zawodnika z Częstochowy w TVP Info i komentarzy odnośnie strajku kobiet oraz ustawy antyaborcyjnej.

Poruszę to na face-to-face, który jest we wtorek, bo ja nie angażuje się politycznie, ale wspieram kobiety. Jestem właśnie ciekaw, jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, z resztą tam widać na konferencji, jak nie oszczędzają się w adoracjach – wypowiedź przerwał mu Kaniowski, który zapytał, czy Don Kasjo mówi to wszystko na poważnie, czy żartuje. Kasjusz zapewnił, że to wszystko na serio i dodał – Ja byłem w narożniku Eweliny przecież na FAME MMA 5, więc widziałem, co tam się w hotelach dzieje. To zostawię na face-to-face. Może się odniesie do tego. Jestem ciekaw, jakby wtedy wpadkę zaliczyli, jakby się wypowiadał, co ona może zrobić. No i tyle. Zakończmy ten temat.

Na face-to-face nie doszło do spotkania pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Najmanem. „El Testosteron” powiedział, że nie pojawi się na spotkaniu, ponieważ nie ma zamiaru siedzieć „ze świnią przy jednym stole”.

Sprawa wygląda tak, że zaatakował w tym momencie moją rodzinę, mówiąc, że na FAME MMA 5 doszło do niestworzonych rzeczy między mną, a Moniką Godlewską. Wyrządził wielką krzywdę mojej rodzinie, jak i Monice mówiąc takie kłamstwa. Na FAME MMA 5 byłem ze swoją żoną, na gali, after party spędziłem z moją żoną i moim teamem pijąc dobre whisky. Tutaj sytuacja jest czysta.

Będzie pozew złożony przez moich prawników o 50 do 100 tysięcy złotych, za który mam nadzieje się dobrze pobawić, które zapłaci i na jego koszt będą wydrukowane przeprosiny za te przeklęte kłamstwa. W polskim boksie była już taka sytuacja, kiedy Adamek pomawiał Gołotę o spotykanie się z kobietami lekkiego obyczaju.

Jak zapowiedział Najman, pozew został złożony, a o fakcie poinformował dzisiejszego dnia.

Czego żąda Najman od Kasjusza Życińskiego?

  • Nakazanie Kasjuszowi Życińskiemu, aby w terminie 14 dni od dnia uprawomocnienia się wyroku, złożył i opublikował przeprosiny powoda za naruszenie jego praw osobistych o następującej treści: „Ja Kasjusz Życiński przepraszam pana Marcina Najmana za naruszenie jego dóbr osobistych poprzez upublicznienie nieprawdziwych informacji sugerujących jakoby pan Marcin Najman miał romans z panią Moniką Godlewską”
  • Oświadczenie miałoby się znaleźć na Instagramie, Facebooku oraz kanale YouTube „Don Kasjo”.
  • Przeprosiny miałyby zostać opublikowane jednorazowo w dzienniku Super Express (w formacie nie mniejszym niż 1/3 strony)
  • Kwoty w wysokości 50.000 zł zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych
  • Zwrotów kosztów procesu

ZOBACZ: Mike Tyson przyznał, że był zjarany podczas walki z Roy Jonesem Jr. – ‚Nigdy nie przestanę’

Źródło: Twitter Najman

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x