Wtorek, 23 Lipca, 2024

Marcin Najman złożył pozew przeciwko Kasjuszowi Życińskiemu! Wiemy czego żąda.

Opublikowane 30 listopada 2020, 16:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Twitter Marcin Najman

Jak zapowiadał, tak zrobił. Marcin Najman złożył dzisiaj pozew przeciwko Kasjuszowi Życińskiemu.

Przed FAME MMA 8 doszło do eskalacji konfliktu pomiędzy Marcinem Najmanem, a “Don Kasjo”. Życiński w jednym z wywiadów zasugerował, że Najman na gali FAME MMA 5 miał mieć romans z Moniką Godlewską.

Wywiad Don Kasjo z Mateuszem Kaniowskim

Życiński w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim powiedział – Jestem ciekaw, jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5, to czy też by się wypowiadał tak przeciwko kobietom, jak się wypowiada – powiedział, nawiązując przy tym do występów zawodnika z Częstochowy w TVP Info i komentarzy odnośnie strajku kobiet oraz ustawy antyaborcyjnej.

Poruszę to na face-to-face, który jest we wtorek, bo ja nie angażuje się politycznie, ale wspieram kobiety. Jestem właśnie ciekaw, jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, z resztą tam widać na konferencji, jak nie oszczędzają się w adoracjach – wypowiedź przerwał mu Kaniowski, który zapytał, czy Don Kasjo mówi to wszystko na poważnie, czy żartuje. Kasjusz zapewnił, że to wszystko na serio i dodał – Ja byłem w narożniku Eweliny przecież na FAME MMA 5, więc widziałem, co tam się w hotelach dzieje. To zostawię na face-to-face. Może się odniesie do tego. Jestem ciekaw, jakby wtedy wpadkę zaliczyli, jakby się wypowiadał, co ona może zrobić. No i tyle. Zakończmy ten temat.

Na face-to-face nie doszło do spotkania pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Najmanem. “El Testosteron” powiedział, że nie pojawi się na spotkaniu, ponieważ nie ma zamiaru siedzieć “ze świnią przy jednym stole”.

Sprawa wygląda tak, że zaatakował w tym momencie moją rodzinę, mówiąc, że na FAME MMA 5 doszło do niestworzonych rzeczy między mną, a Moniką Godlewską. Wyrządził wielką krzywdę mojej rodzinie, jak i Monice mówiąc takie kłamstwa. Na FAME MMA 5 byłem ze swoją żoną, na gali, after party spędziłem z moją żoną i moim teamem pijąc dobre whisky. Tutaj sytuacja jest czysta.

Będzie pozew złożony przez moich prawników o 50 do 100 tysięcy złotych, za który mam nadzieje się dobrze pobawić, które zapłaci i na jego koszt będą wydrukowane przeprosiny za te przeklęte kłamstwa. W polskim boksie była już taka sytuacja, kiedy Adamek pomawiał Gołotę o spotykanie się z kobietami lekkiego obyczaju.

Jak zapowiedział Najman, pozew został złożony, a o fakcie poinformował dzisiejszego dnia.

Czego żąda Najman od Kasjusza Życińskiego?

  • Nakazanie Kasjuszowi Życińskiemu, aby w terminie 14 dni od dnia uprawomocnienia się wyroku, złożył i opublikował przeprosiny powoda za naruszenie jego praw osobistych o następującej treści: “Ja Kasjusz Życiński przepraszam pana Marcina Najmana za naruszenie jego dóbr osobistych poprzez upublicznienie nieprawdziwych informacji sugerujących jakoby pan Marcin Najman miał romans z panią Moniką Godlewską”
  • Oświadczenie miałoby się znaleźć na Instagramie, Facebooku oraz kanale YouTube “Don Kasjo”.
  • Przeprosiny miałyby zostać opublikowane jednorazowo w dzienniku Super Express (w formacie nie mniejszym niż 1/3 strony)
  • Kwoty w wysokości 50.000 zł zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych
  • Zwrotów kosztów procesu

ZOBACZ: Mike Tyson przyznał, że był zjarany podczas walki z Roy Jonesem Jr. – ‚Nigdy nie przestanę’

Źródło: Twitter Najman

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO