’Poważniejsza kontuzja, niż wszystkim się wydawało…’ – Don Kasjo prawdopodobnie przejdzie operację

Fot. awantura po walce Don Kasjo – Najman, mat. prasowe
Opublikowane 30 listopada 2020, 04:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. awantura po walce Don Kasjo - Najman, mat. prasowe
Fot. awantura po walce Don Kasjo – Najman, mat. prasowe

Na ostatniej gali FAME MMA 8 w co-main evencie do walki stanęli Marcin Najman i Don Kasjo. Pojedynek zakończył się skandalicznym zachowaniem 41-letniego zawodnika i dużą awanturą w klatce.

Wszystko zaczęło się od obalenia w walce, która miała odbyć się w formule bokserskiej. Następnie Najman kopnął rywala i został zdyskwalifikowany. Kilka chwil później do klatki weszli ochroniarze, którzy odciągali rozwścieczonych zawodników.

Wówczas wydarzyła się sytuacja, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Narożnik El Testosterona wbiegł na matę, a trener Damian Herczyk wykręcił stopę leżącego Don Kasjo, który natychmiast zaczął krzyczeć z bólu. Życiński po tych wydarzeniach musiał trafić do szpitala, gdzie okazało się, że może mieć zerwane więzadła.

Włodarze organizacji oświadczyli, że wobec trenera zostaną wyciągnięte konsekwencje. Sam Herczyk na gorąc w wywiadzie przyznał, że mógł zrobić to odruchowo. Kolejnego dnia po gali udostępnił oświadczenie, w którym przeprosił Don Kasjo.

Szef organizacji w ostatniej rozmowie z portalem 'mma.pl’ przyznał, że kontuzja jest poważniejsza, niż początkowo przewidywano.

Dosłownie przed chwilą dostałem informację, że kontuzja jest poważniejsza, niż wszystkim się wydawało. Wszystko wskazuje na to, że Kasjusz będzie musiał mieć operację zerwanych ścięgien i uszkodzonego stawu. Także na razie skupimy się na tym, aby Kasjuszowi udzielić odpowiedniej pomocy/wsparcia, żeby kontuzje zaleczyć, a plany muszą się trochę opóźnić. Będziemy to realizować w późniejszym terminie – powiedział Krzysztof Rozpara.

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments