Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

‘To było coś lepszego niż walka o mistrzostwo’ – Tyson zapowiada kolejne starcia

Fot. Mike Tyson, Twitter
Opublikowane 1 grudnia 2020, 11:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Mike Tyson, Twitter
Fot. Mike Tyson, Twitter

W nocy z soboty na niedzielę odbyła się gala, której bohaterami byli Mike Tyson i Roy Jones Jr. Bestia powrócił na bokserski ring po 16 latach!

Tyson jak na 54-letniego zawodnika zaprezentował świetną formę, w przeciwieństwie do rywala, który niemal przez cały pojedynek próbował klinczować. Walka odbyła się na dystansie ośmiu dwuminutowych rund.

Niestety pojedynek nie zakończył się zwycięstwem żadnego z pięściarzy. Już wcześniej dostaliśmy informację, że nie będzie oficjalnego punktowania. Pojedynek zakończył się remisem, a obaj zawodnicy otrzymali pasy WBC.

Tyson, który przekaże swoją gażę na cele charytatywne, zapowiedział, że to dopiero początek i zamierza stoczyć kolejne walki.

To było coś lepszego niż walka o mistrzostwo. Mogliśmy zrobić coś dobrego dla świata. Musimy to powtórzyć. Absolutnie wszedłbym do ringu ponownie – powiedział po walce i dodał – Jestem zadowolony nawet z tego remisu, bo zabawiałem publiczność. Ludzie byli zadowoleni. Nikt nie pomyślał, że mogę przejść przez cały dystans. Jestem szczęśliwy, że mam to za sobą. Teraz będę kroczyć dalej.

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments