Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Mike Tyson po walce został zaatakowany przez kibica! Interweniował narożnik boksera.

Mike Tyson
Opublikowane 2 grudnia 2020, 14:21
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Mike Tyson Facebook
fot. Mike Tyson Facebook

W nocy z soboty na niedzielę Mike Tyson powrócił do ringu po ponad 15-letniej przerwie. W walce pokazowej stanął naprzeciwko innej legendy – Roya Jonesa Jr. Według TMZ po opuszczeniu Staples Center, gdzie odbywała się gala Mike Tyson został zaatakowany przez fana!

Tyson na stałe zapisał się na kartach historii boksu i jako najmłodszy zawodnik w historii, zasiadł na tronie dywizji królewskiej. 22 listopada 1986 roku nokautując Trevora Berbicka w 2 rundzie, został mistrzem świata federacji WBC mając wtedy zaledwie 20 lat, 4 miesiące i 22 dni!

 Jego kariera to istny rollercoaster, żył i balansował na krawędzi i bardzo często ją przekraczał. Narkotyki, alkohol, dziewczyny, awantury, bójki a w 1992 roku za gwałt na uczestniczce konkursu piękności trafił do więzienia (wyszedł na wolność 25 marca 1995). Ostatnią zawodową walkę Mike stoczył w 2004 roku i przegrał przed czasem z Kevinem McBridem.

W pokazowej walce, w której wiadomo od samego początku było, że ogłoszony zostanie remis lepiej zaprezentował się Tyson, który znakomicie poruszał się na nogach i atakował Roya Jonesa.

Mike Tyson zgodził się z wynikiem pojedynku, natomiast Roy Jones Jr przyznał, że nie po to powracał na ring i stanął do walki z Bestią, żeby starcie zakończyło się remisem.

Zobacz również:

Kiedy Roy Jones Jr po zakończonym pojedynku został zapytany o to, czy obawiał się starcia z Bestią, Tyson rozbawił wszystkich odpowiadając za niego – Dlaczego nikt nie martwi się o mój tyłek? On walczył 2 lata temu, ja nie walczyłem 15/16 lat. Nie jestem gigantem, jestem początkującym.

Mike Tyson zaatakowany przez fana

Kiedy Mike Tyson opuszczał Staples Center w Los Angeles czekało na niego kilkudziesięciu fanów, którzy chcieli otrzymać autografy.

Kiedy zbliżył się do grupy, jak twierdzi TMZ, jeden z mężczyzn wyzwał Tysona do walki. „Żelazny Mike” miał zareagować początkowo w beztroskim stylu ostrzegając jedynie, że ta sytuacja „nie skończy się dla niego dobrze”.

Agresywny mężczyzna rzucił się na Tysona, sięgając przy tym w stronę paska od spodni – tak, jakby chciał wyciągnąć broń. W tym momencie błyskawicznie interweniował team Tysona, który opanował sytuację. Mężczyzna, który zaatakował miał być rozpoznany z poprzedniego wydarzenia, w którym podpisywane były autografy.

Przeczytaj również:

TMZ cytuje policję Los Angeles, która otrzymała raport o możliwej bójce z udziałem Tysona około godziny 23:00 czasu lokalnego, ale mówi się, że wszystkie strony rozproszyły się do czasu przybycia funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia, w wyniku czego nie podjęto żadnych dalszych działań.

Fani w mediach społecznościowych śmieją się i komentują, że ten atak „To byłby błąd”. Problem byłby jednak wtedy, gdyby napastnik wyciągnął broń.

Źródło: TMZ / Dailystar

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments