Najman pozwie portal ‚o2’! Wszystko przez wpis – ‚Pomylił konta i się wydało. Najman przekroczył kolejną granicę’

1
Fot. Marcin Najman, Twitter
Fot. Marcin Najman, Twitter

Jesteśmy świadkami nieustających skandali z udziałem Marcina Najmana. Fala ruszyła po starciu z Don Kasjo, kiedy to na FAME MMA 8 w walce bokserskiej zaczął korzystać z technik MMA czy kopnięć.

41-letni zawodnik został zdyskwalifikowany, a następnie wybuchła duża awantura, w trakcie której trener Najmana doprowadził do poważnej kontuzji Kasjusza. Mimo tego, co dzieje się w mediach, El Testosteron pozostaje dumny i jest przekonany, że postąpił słusznie.

Zawodnik nieustannie próbuje jednak tłumaczyć swoje zachowanie i broni się przed krytyką, która spadła na niego po ostatniej walce. Najman wyjaśnił, że nie wytrzymał i chciał „dojechać rywala” w parterze za to, że Don Kasjo w trakcie wywiadu, w którym powiedział wiele absurdalnych rzeczy i większość osób zauważyła, iż jedynie żartuje, wypalił, że El Testosteron miał romans z Moniką Godlewską.

W związku z tymi słowami Najman złożył nawet pozew. Poza 50 tysiącami żąda także przeprosin. To jednak nie wszystko. 41-latek zapowiedział, że wytoczy kolejny proces przeciwko portalowi ‚o2’.

Na stronie internetowej pojawił się bowiem artykuł zatytułowany „Pomylił konta i się wydało. Najman przekroczył kolejną granicę„.

Najman znowu dał powód do śmiechu wszystkim internautom. Wpadka rozpoczęła się od postu na Instagramie. Autor podziękował w nim założycielowi konta „murem_za_najmanem”, na którym wyrażane jest wsparcie dla pięściarza. Po niefortunnym wpisie wyszło na jaw, że prowadzącym konto jest być może sam Marcin Najman.” – czytamy w artykule, pod którym dodano zdjęcie opisanego komentarza.

Najman w odpowiedzi, na swoim Twitterze umieścił wpis, sugerując, że portal ‚o2’ po prostu kłamie. 41-latek zapowiedział kolejny pozew.

Źródło: Twitter / o2

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Najman pozwie portal ‚o2’! Wszystko przez wpis – ‚Pomylił konta i… […]