Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

MMA. Spektakularny nokaut kopnięciem na gali ONE Championship. [WIDEO]

fot. ONE Championship
Opublikowane 4 grudnia 2020, 18:21
przez FW
0
0
Brak komentarzy
fot. ONE Championship

Na dzisiejszej gali ONE Championship mogliśmy oglądać świetne walki, jak i nokauty. Bokan Masunyane z RPA, znany jako “Little Giant” znokautował potężnym kopnięciem Rene Catalana już w pierwszej minucie walki. Organizacja udostępniła nagranie z tego nokautu.

Bokang Masunyane i Rene Catalan nie tracili czasu w swojej walce i rozpoczęli od mocnej wymiany ciosów. Niepokonany Masunyane dopisał ósme zwycięstwo do swojego oficjalnego rekordu. Znokautował rywala druzgocącym kopnięciem w 37 sekundzie walki, a Katalończyk padł jak rażony prądem.

Zobacz również: Pojedynek zapaśniczy zakończył się walką na gołe pięści! Zawodnicy wyrzuceni z turnieju [WIDEO]

Masunyane powiedział w wywiadzie po walce, że jest „najlepszy w swojej dywizji i chciałby rzucić wyzwanie mistrzowi”. Zawodnik RPA bije się w kategorii słomkowej, a aktualnym mistrzem jest Joshua Pacio, który nie bronił tytułu już prawie rok czasu! Ostatni raz Pacio wygrał przez decyzję w styczniu z Alexem Silvą.

„Jestem najlepszy w mojej dywizji” – powiedział po zwycięstwie.

„Chciałbym rzucić wyzwanie mistrzowi. A jeśli mistrz nie jest gotowy, dajcie mi innego pretendenta. Zawsze jestem gotowy. Mam ochotę na walkę mistrzowską!” – dodał.

Źródło: rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments